Пам’ятник загиблим Героям, ремонт стадіону, зимова гірка для дітлахів: про що говорили з міським головою

Пам’ятник загиблим Героям, ремонт стадіону, зимова гірка для дітлахів: про що говорили з міським головою
Пам’ятник загиблим Героям, ремонт стадіону, зимова гірка для дітлахів: про що говорили з міським головою

У вівторок в онлайн-режимі з допомогою платформи Zoom відбувся брифінг міського голови Володимира-Волинського Ігоря Пальонки з журналістами місцевих видань. Ось про що говорили.

У лютому розпочнуть напрацьовувати схему впровадження заходів для централізованого опалення  

У лютому розпочнуть напрацьовувати схему оптимізації теплопостачання міста. До робіт буде залучено проєктантів та експертів, які визначать перелік будинків, що першочергово відключатимуться від централізованого опалення. Як зазначив очільник громади Ігор Пальонка, такі рішення мають бути обґрунтованими, бо кожна котельня розрахована на певну потужність і потрібно заходи спланувати так, щоб переведення будинку на індивідуальне опалення не спричинило зростання тарифів для мешканців будинків, що на центральному опаленні. 
Що робитимуть для запобігання аварійним ситуаціям на водоканалі
Через застарілі мережі водопостачання час від часу трапляються пориви. Міський голова дав доручення керівництву цього комунального підприємства подати пропозиції щодо проведення заходів з недопущення аварійних ситуацій, на що потрібно виділити кошти з місцевого бюджету. На засіданні профільної комісії, яке відбудеться у лютому, ці пропозиції проаналізують і приймуть відповідні рішення.  

Через те, що не прийнятий обласний бюджет, місто авансом виділило кошти для інклюзивно-ресурсного центру

На позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради авансовим платежем було виділено кошти для інклюзивно-ресурсного центру, який фінансується з обласного бюджету, що поки не прийнятий. 

Проведуть ремонт на стадіоні «Олімп»

19 січня міський голова провів робочу зустріч із проєктантами щодо питань ремонту стадіону «Олімп». Ігор Пальонка поінформував, що проєктно-кошторисна документація на влаштування доріжок з поліуретановим покриттям навколо футбольного поля виготовлялася у 2018-2019 роках. Зараз вносяться деякі корективи і буде оголошено тендер на будівельні роботи. Також обговорювалося питання щодо ремонту трибун і влаштування накриття над ними, ремонту огорожі, встановлення освітлення. Такі роботи йтимуть окремим лотом, тому що це інша категорія будівництва. У бюджеті міста на все передбачено мільйон гривень. Додатково проситимуть виділити кошти з обласного бюджету, а також звернуться до нардепа Ігоря Гузя з проханням посприяти, щоб включили цей об’єкт у перелік для виділення субвенції на соціально-економічний розвиток. 

Подбають про місце зимового відпочинку дітей 

«Володимирський Буковель» - так назвали місцеві мешканці гірку біля Василівської церкви. У сніжну погоду там було людно, відпочивали на свіжому повітрі та каталися на санчатах цілими родинами. Міський голова повідомив, що за його дорученням муніципальна варта проводила роз’яснювальну роботу серед відпочивальників, аби ті дотримувалися правил безпеки, не завдавали шуму мешканцям сусідніх будинків та не смітили. Також там прибирали територію працівники ПК «Полігон».  
- Локація зацікавила місцевих мешканців, і ми будемо думати, де облаштувати подібне місце для зимового відпочинку, далі від житлового сектору, - сказав Ігор Пальонка. 

Невикористані кошти на харчування школярів перерозподілять 

У зв’язку з локдауном школи не працюють, відповідно частина коштів, виділених на харчування дітей з міського бюджету, не буде освоєна. Через пів року або в кінці року управління освіти зможе надати пропозиції щодо перерозподілу цих лишків на інші потреби навчальних закладів. Якщо таких пропозицій не буде, то кошти залишаться в місцевому бюджеті. 

Матері загиблих Героїв просять встановити пам’ятник у центрі міста

Очільник громади зустрівся з представниками ГО «Спілка воїнів АТО» (очолює її Юрій Степанюк), з якими обговорили кілька питань. Ігор Анатолійович повідомив, що, на їхнє прохання, всі земельні ділянки, які виділятимуться учасникам бойових дій, мають обов’язково бути погоджені спілкою. Крім цього, було озвучене прохання, яке висловлювали матері загиблих Героїв: аби в центрі міста на місці стели був встановлений пам’ятник полеглим на сході України бійцям. Міський голова дав доручення головному архітектору міста Тарасові Кибі про оголошення конкурсу на макет пам’ятника. Остаточного рішення щодо його розміщення ще немає. Це питання буде винесене на обговорення громадськості. Також піднімалося питання щодо влаштування місця для вигулу собак біля військового містечка. За дорученням Ігоря Пальонки, його має визначити відділ архітектури і виробництва. 

Тарифи на житлово-комунальні послуги не підвищуватимуть

Міський голова зазначив, що на позачерговій сесії депутати проголосували за звернення до уряду щодо недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
- Моя позиція чітка: підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги найближчим часом ми не плануємо, - заявивив очільник громади.   
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: