Ситуація з майданчиком біля школи №2, зустрічі з іноземними гостями: саме це цікавило журналістів під час розмови з міським головою

Ситуація з майданчиком біля школи №2, зустрічі з іноземними гостями: саме це цікавило журналістів під час розмови з міським головою
Ситуація з майданчиком біля школи №2, зустрічі з іноземними гостями: саме це цікавило журналістів під час розмови з міським головою

Макети дітей будуть застерігати водіїв
Чи вважає міський голова, що встановлення біля навчальних закладів макетів дітей буде результативним задля безпеки руху? На думку Ігоря Пальонки,  такі макети спонукатимуть водіїв реагувати і знижувати швидкість, а тому результативність встановлення макетів не може викликати сумнівів.
Підрядник зобов’язався виправити недоліки з майданчиком
Надалі критичною залишається ситуація з майданчиком біля школи №2. Ситуацію вивчали представники міськвиконкому, працювала бюджетна комісія, оскільки були виділені бюджетні кошти і вони мають бути спрямовані на цільове призначення. Як запевнив Ігор Анатолійович, винуватці, які спричинили таку негативну ситуацію, у разі виявлення серйозних недоліків понесуть покарання.  Підрядник зобов’язався виправити становище за власні кошти. Поки що на заваді стоять погодні умови. 
З якими іноземними гостями зустрічався Ігор Пальонка
Як відомо, минулого тижня Ігор Пальонка мав зустріч із делегаціями з Німеччини та Польщі. Під час зустрічі з гостями з міста Цвікау була підписана угода, оскільки обидві сторони задіяні у спільному проєкті щодо придбання УЗД-апарата, який допоможе виявляти онкозахворювання на ранній стадії. Вартість проєкту близько 90 тисяч євро. 10% коштів – від Володимир-Волинської громади. 
Польську сторону представляли консул і віцеконсул. Обговорювався кінофестиваль, який проводився у Володимирі. Відбулася дистанційна зустріч із режисером фільмів Єжи Антчаком, який народився у нашому місті в 1929 році, а 1979-го емігрував у США. 
Також підіймалося питання про ремонт костелу Іоакима та Анни. Консул пообіцяв написати лист у польський фонд «Полонія», який займається такими питаннями.
Знову на вулицях небезпечні собаки
Жителів міста, які мешкають на перетині вулиць Ковельської та Шевченка, знову непокоять бездомні пси великих розмірів, які переслідують велосипедистів і вже нападали на людей. Коментуючи таке повідомлення, Ігор Анатолійович сказав, що на засіданні виконкому було прийнято відповідне положення щодо утримування домашніх тварин. Виділено кошти на стерилізацію. Велися перемовини з луцькою фірмою «Ласка», яка, згідно із заявою, відловлюватиме бездомних собак.
У маршрутці, що курсує до П’ятиднів, підняли тариф. Чи мали право? 
Оскільки маршрутка №21, яка курсує до П’ятиднів, одночасно їздить і по місту, підвищення ціни за проїзд є самовільним, так як не піднята плата у міських маршрутках, а водії не мають права підвищувати самовільно ціну. Міський голова пообіцяв розібратися з цією проблемою.
Що під час візиту до Фастова вивчали представники «Полігону»
Представники КП «Полігон» здійснили поїздку до Фастова, де вивчали систему сортування сміття. Тепер ставиться питання про те, щоб подібну систему створити у Володимирі і чи може до нас зайти підприємство, яке сортуватиме сміття. 
Де в місті будуть біотуалети
На промисловому ринку вже відновлено біотуалет. Тепер плануються біотуалети на річці Риловиці, а також у центрі міста. Правда, місце для  туалету в центрі поки що не визначене. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: