Ремонт доріг та тротуарів, розподілення 30 мільйонів гривень, громадські роботи: про що говорили з міським головою під час брифінгу

Ремонт доріг та тротуарів, розподілення 30 мільйонів гривень, громадські роботи: про що говорили з міським головою під час брифінгу
Ремонт доріг та тротуарів, розподілення 30 мільйонів гривень, громадські роботи: про що говорили з міським головою під час брифінгу

Після оперативної наради в кабінеті міського голови відбувся традиційний брифінг, під час якого журналісти мали можливість поставити запитання очільнику громади. Ось що ми дізналися.

Проведуть м’ясний ярмарок

У Володимирі-Волинському планують провести м’ясний ярмарок. У якому форматі він відбудеться, поки що не відомо, адже остаточні рішення ще не прийняті.

Відремонтують тротуар від НВК №3-ліцей до військового містечка

Тротуар від НВК №3-ліцей до військового містечка в досить занедбаному стані. Міський голова нагадав, що в планах є заміна тротуарів на вулиці Луцькій від переїзду до цукрового заводу та на вулиці Устилузькій. За його словами, поки не запланований капітальний ремонт тротуарів на Ковельській, але окремі ділянки попідсипають, особливо в місцях, де утворюються великі калюжі.   

На яких ділянках зійшов сніг разом з асфальтом

Як поінформував очільник громади, у найбільш незадовільному стані знаходиться асфальтове  покриття на вулиці Зимнівській. 
- Це дорога державного значення, яка потребує ремонту. Ми ведемо перемовини з облдержадміністрацією, просимо народного депутата, щоб він зі свого боку долучився до вирішення питання. Також є проблемні ділянки на вулицях Драгоманова, 20-липня, Генерала Шухевича. Зараз вирішуємо, як ці ями полатати: методом напилення чи чекатимемо, доки запрацюють асфальтні заводи і тоді їх заасфальтуємо, - сказав Ігор Пальонка.

Продовжується ремонт музею 

У музеї цьогоріч планують провести поточний ремонт даху. Також виготовлятимуть документацію на ремонт фасаду, після чого на сесію буде винесене питання щодо фінансування всіх необхідних робіт.  

У КП «Троянда» не вистачає працівників

Штат комунального підприємства «Троянда» не укомплектований. Керівництво вирішує, як зацікавити людей. 
- Якщо ми організовуватимемо громадські роботи, то долучатимемо і безробітних до виконання певних обсягів робіт на цьому комунальному підприємстві. Кошти на оплату праці таких працівників у розмірі 50% будуть виділені з бюджету міста, а 50% оплатить Центр зайнятості. 

На сесії розподілять 30 мільйонів гривень

Під час засідання сесії міської ради депутати проголосують за розподілення близько 30 мільйонів гривень вільних залишків. У пріоритеті – завершення робіт на вулицях Сегайдачного, Незалежності, тротуари на вулиці Устилузькій. Також проведуть ремонт доріг на вулиці Павлова в місті та Озерній в с.Заріччя на умовах співфінансування 50х50 з обласним бюджетом. 
- Я проводив зустрічі з деякими депутатами, і всі вони підтримують позицію щодо фінансування вулиць, на які мешканці виготовили проєктно-кошторисну документацію в попередні роки. Далі виготовлятимемо необхідну документацію для планового асфальтування вулиць за кошти міського бюджету. За зимовий період проведемо тендери і весною наступного року візьмемося до ремонтних робіт, - повідомив Ігор Анатолійович. 

Є проблеми з підведенням комунікацій до масивів, де виділені ділянки учасникам АТО/ООС

Місто виділяло ділянки учасникам бойових дій, або сім’ям загиблих Героїв, згідно з планом певного масиву. Обленерго вимагає, аби підключення електроенергії відбулося відразу для всього масиву. Складність у тому, що кілька людей на цих ділянках планують будівництво, а решта – ні. Органи місцевого самоврядування і мешканці за свій рахунок мають такі мережі провести, а обленерго їх тоді обслуговуватиме. Таких масивів на території громади багато, і дійсно є проблеми з підведенням туди комунікацій.

Оголосять конкурс на посаду директора КП«Полігон»

Ігор Пальонка повідомив, що найближчим часом буде оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Полігон».

Не діє киснева станція

Минулого року була закуплена киснева станція для ТМО. На жаль, вона досі не діє через те, що фахівців, які встановлюють таке обладнання, в Україні не так багато. На сесії будуть приймати рішення про виділення коштів для того, щоб запустити станцію в дію.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: