Мотузковий парк, конкурси на посади директорів шкіл, підготовка до купального сезону – теми, що цікавили журналістів

Мотузковий парк, конкурси на посади директорів шкіл, підготовка до купального сезону – теми, що цікавили журналістів
Мотузковий парк, конкурси на посади директорів шкіл, підготовка до купального сезону – теми, що цікавили журналістів

25 травня традиційно відбулася зустріч міського голови з журналістами засобів масової інформації, під час якої Ігор Пальонка дав відповіді на запитання, що цікавили медійників. Ось що ми дізналися.

Наступного тижня відкриють мотузковий парк

Міський голова повідомив, що наступного тижня може відбутися відкриття мотузкових доріжок, які споруджують у парку Слов’янському. Їх облаштовують підприємці з міста Луцьк. 
«Молодь з нетерпінням чекає відкриття, щоб проводити там своє дозвілля. До мене неодноразово зверталися з цього приводу», - сказав Ігор Пальонка. Також він повідомив, що від плати за оренду території надходитимуть кошти у місцевий бюджет.

Чи зросте вартість послуг теплоенерго? 

Асоціація міст України, міські голови відстояли зниження вартості газу для теплових підприємств. Журналістів цікавило, що це дасть для місцевого теплоенерго. 
- Були хвилювання, що ціна на газ буде дуже високою. Це потягнуло б за собою або підвищення тарифів комунальних підприємств, або довелося б відшкодовувати різницю в ціні коштом з місцевого бюджету. Ми надіємося, що тарифи не будуть надто високими, а зважаючи на ті усі заходи, які проводить теплоенерго (заміна котла на одній із котелень, заміна мереж), є імовірність, що ціна на опалення для населення не зросте або буде її мінімальне збільшення, - пояснив Ігор Пальонка. 

Організовано підвіз учнів для складання ЗНО

У місті організовано доставляють учнів у сусідній Нововолинськ для складання ЗНО. Це уже давно налагоджений процес.

Оголосять конкурси на посади директорів трьох шкіл громади

На найближчу сесію виноситься проєкт рішення про оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів новостворених навчальних закладів на базі ліцею «Центр освіти», ЗОШ №2, НВК №3-ліцей, школи села Ласків. Як пояснив Ігор Пальонка, це пов’язане з тим, що директори шкіл,  старші 60-ти років, працюють за контрактом, який підписують на рік. Такі угоди були попередньо укладені, зараз проводитимуть конкурс. 

Чи оздоровлюватимуть школярів

У бюджеті громади передбачено 187 тисяч гривень на оздоровлення дітей. За інформацією міського голови, зараз ведуться перемовини з оздоровчими таборами, чи зможуть вони прийняти відпочивальників. Ще немає остаточних рішень, оскільки невідомо, якою буде ситуація з коронавірусом та карантинними обмеженнями. Так само поки не відомо, чи діятимуть пришкільні табори. 

Заходи з енергоефективності у багатоповерхівках

Нещодавно перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук повернувся з Києва, де мав робочі зустрічі, під час яких обговорювалося впровадження заходів з енергоефективності. У будинку на вулиці Сагайдачного, 3 роботи наближаються до завершення, на Ковельській, 132 – тривають і ще у 8 багатоповерхівках - плануються, оскільки вони беруть участь у цій програмі. Якщо порівняти вартість опалення у таких будинках, вона мало не удвічі нижча. 

Хочуть термомодернізувати приміщення двох установ

Ігор Пальонка поінформував, що ведуться перемовини з компанією «NEFСO», щоб одну або дві бюджетні установи включити у план для реалізації заходів з енергозбереження за кошти, які надаються під кредитні зобов’язання. Розглядаються приміщення колишнього районного Будинку культури та однієї зі шкіл. 

Обстежуватимуть дно річки Луга в районі місцевого пляжу

Незабаром розпочнеться купальний сезон. У місті знаходиться одна зона, що призначена для відпочинку, це пляж на річці Луга. За інформацією очільника громади, прилегла територія обкошується систематично. Незабаром проведуть перемовини з драйверами для обстеження дна водойми.

У ФАПі села Дігтів немає медпрацівника

Фельдшерсько-акушерські пункти діють у всіх селах громади. У Дігтеві, на жаль, зараз немає медичного працівника, тому є вакансія і шукають охочих там працювати. Тож думають, як зараз забезпечити право місцевих мешканців на медичну допомогу. Розглядають варіант роботи там працівників інших ФАПів у черговому режимі.

Визначать почерговість асфальтування вулиць

Складуть перелік вулиць, де проведуть ремонт та асфальтування доріг, щоб кожен знав, якого року і на якій вулиці проводитимуться такі роботи. Фінансування обмежене, тому ремонт відбуватиметься почергово. 
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: