Святкування Дня міста, «переселення» відділів, створення громадської ради – про це говорили під час брифінгу 

Святкування Дня міста, «переселення» відділів, створення громадської ради – про це говорили під час брифінгу 
Святкування Дня міста, «переселення» відділів, створення громадської ради – про це говорили під час брифінгу 

У вівторок, 15 червня, відбулася традиційна зустріч міського голови Ігоря Пальонки з журналістами засобів масової інформації. Під час брифінгу очільник громади дав відповіді на запитання, що цікавили медійників. Ось що ми дізналися.

Обдумують план заходів на День міста

Створена робоча група, яка займатиметься розробленням плану заходів на День міста. 
- Я попередньо зустрічався з керівництвом птахофабрики, яке нас також у цьому підтримує. І деякі заходи вони теж організовуватимуть (раніше це були забіги). Цим питанням займається і профільний заступник. Після того, як відбудеться засідання робочої групи, ми матимемо інформацію, - повідомив Ігор Пальонка.

«Переселення» відділів

Новостворене управління інфраструктури (де працює 11 осіб) розміщуватиметься не поряд із ЦНАПом, а в адмінприміщенні на Івана Франка, де зараз знаходиться відділ культури і туризму, служба у справах дітей. Сам Центр надання адміністративних послуг займатиме більшу площу приміщення. А відділ культури буде розміщений разом з управлінням освіти, молоді і спорту, адже після реорганізації вони увійдуть до складу управління з гуманітарних питань.

Громадська рада буде створена у серпні-вересні

- Пропозиції щодо створення громадської ради уже надійшли. Керівники громадської організації підписали відповідного листа. Зараз ми будемо інформувати усі громадські організації громади, що займатимемося цим питанням. Я думаю, що у серпні-вересні уже буде створена громадська рада, - сказав Ігор Пальонка.

Що дасть громаді членство в економічній лізі

- Економічна ліга створена уже багато років тому, і наше місто має стати її частиною, - каже Ігор Анатолійович. - Я багато разів відвідував їхні засідання, ще коли був зарічанським сільським головою, тому переконав депутатів, що це нам вкрай потрібно. Ця асоціація займається залученням інвестицій на територію Волинської області. Ми розгортаємо майданчик, де будуть зібрані усі земельні ділянки, закинуті будівлі, і туди зможе зайти інвестор та щось збудувати. Ми бачимо, що у місті не вистачає робочих місць. І я думаю, що членство в економічній лізі дасть можливість залучити у громаду інвестиції.  

Облаштування тротуарів на Устилузькій обійдеться у 5 мільйонів гривень

На вулиці Устилузькій підрядники вкладають другий шар асфальтового покриття, а міська влада має облаштувати тротуари. На це виділили мільйон гривень. Та за підрахунками тротуар від магазину «Заграва» до монумента танка і від стадіону ЗОШ №1 до «Зоряного» обійдеться у 5 мільйонів гривень. Зараз працюють над тим, щоб знайти кошти для того, аби  облаштувати пішохідну зону хоча б з одного боку вулиці. 

Міський голова зустрінеться з директором автостанції щодо питань відмови у продажу пільгових квитків учасникам бойових дій

На вихідних у соцмережах з’явилася інформація, що на автостанції вкотре не продали пільговий квиток учаснику бойових дій (перевізник О.Процик). Ігор Анатолійович повідомив, що йому ця ситуація відома і він планує зустрітися з керівником автостанції, щоб обговорити ці питання, адже, за його словами, неприпустимо допускати такі ситуації. 
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: