Вакцинація, толока, ремонт доріг, картка володимир-волинця, оздоровлення школярів – теми, які піднімали на брифінгу

Вакцинація, толока, ремонт доріг, картка володимир-волинця, оздоровлення школярів – теми, які піднімали на брифінгу
Вакцинація, толока, ремонт доріг, картка володимир-волинця, оздоровлення школярів – теми, які піднімали на брифінгу

20 квітня відбувся традиційний брифінг міського голови. Під час зустрічі з представниками місцевих засобів інформації було піднято чимало важливих тем. Зокрема говорили про таке. 

До Великодня проводять роботиз благоустрою

У п’ятницю на вулиці Незалежності, у зоні відпочинку на Риловиці та на деяких інших локаціях висаджуватимуть дерева, які закуплені й привезені з Гаразджі. 
Продовжується ямковий ремонт вулиць. Частину доріг уже заасфальтували, лишилося відремонтувати ще 400 кв.м шляху.
У селах громади складають графіки впорядкування кладовищ. Міський голова веде перемовини із сільськогосподарськими підприємствами, які раніше допомагали технікою для вивезення сміття, щоб залучити їх цьогоріч. 

Святкування Вербної неділі і Пасхи в умовах карантину

У зв’язку з нинішньою епідеміологічною ситуацією, вирішується питання стосовно того, як відбуватимуться богослужіння у храмах громади. Ігор Пальонка повідомив, що планується зустріч з настоятелями парафій, де обговорять детальніше всі заходи задля недопущення поширення коронавірусної інфекції. Комісія ТЕБ і НС з цього приводу не збиратиметься.

З міністром молоді та спорту говорили про стадіон і майданчики для стріт-воркауту

16 квітня міський голова Ігор Пальонка за ініціативою народного депутата Ігоря Гузя зустрівся з міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом. Піднімали два питання – виділення коштів на реконструкцію центрального стадіону та облаштування майданчиків для занять стріт-воркаутом. За підсумками виконання державного бюджету за пів року, частину коштів спрямують на створення таких майданчиків по усій країні. Володимир-Волинський подав пропозицію на облаштування 30-ти. Вартість кожного орієнтовно 250-300 тисяч гривень (10% від суми має виділити місто). У ціну входить спортивне обладнання та штучне покриття поля.

Питання про оздоровлення школярів тримають на контролі

Рішення про те, чи оздоровлюватимуть цьогоріч школярів, буде прийматися пізніше з огляду на епідеміологічну ситуацію. Місто готове на це передбачити кошти на умовах співфінансування з обласним бюджетом.

Обмежувач руху на Лотоцького приводять у відповідність до усіх норм 

Міський голова виїздив на вулицю Лотоцького, де понижували «лежачий поліцейський». Цю штучну дорожню нерівність хочуть привести до всіх необхідних будівельних норм. Минулого тижня КП «Полігон» замовило зйомку території, схему влаштування цієї споруди, яку буде погоджено з патрульною поліцією. 

Проблема розчищення Риловиці

Як поінформував Ігор Пальонка, минулого року були заплановані роботи з розчищення річки Риловиці, та не були проведені у зв’язку з тим, що не вдалося здійснити оцінку впливу на навколишнє середовище, бо є активісти з інших областей, які постійно пишуть звернення та скарги про те, що проти того, аби проводили такі роботи. Через те, що неможливо отримати такий документ, розчистка річки не проводиться. Цьогоріч передбачено кошти з бюджету громади та обласного бюджету на такі роботи, відповідні управління займаються цим питанням.

Чи буде картка володимир-волинця?

У шахтарському місті працюють над карткою нововолинця, яка  використовуватиметься у маршрутках. У Володимирі-Волинському міська влада веде перемовини з перевізниками, щоб вирішити, чи варто запроваджувати таке нововведення. Є різні думки з цього приводу. Міський голова повідомив: якщо ввести таку картку, то покращиться облік перевезень і фінансових надходжень, а також буде відома точна інформація про кількість пільговиків, відповідно ефективніше використовуватимуться гроші, які виділяють з бюджету на пільгові перевезення.

Хочуть об’єднати доріжкою парки Слов’янський і Княжий

У Слов’янському парку вивчають можливість облаштування канатного комплексу, тривають перемовини з підприємцем, який виконує такий вид робіт. Також хочуть укласти доріжку від парку Слов’янського до Княжого. За кошти від перевиконання бюджету за пів року можна буде запланувати такі роботи.

Прохід між міською радою і Будинком культури перекриють

На території, де виникло провалля, продовжує просідати асфальт, тому прохід між міською радою і Будинком культури хочуть перекрити. Профільні заступники міського голови шукають фахівців, які б змогли провести розкопки і дослідження будівлі, що під землею, оцінити вартість робіт, щоб на найближчій сесії розглянути питання про часткове виділення коштів на це.

На площі Героїв облаштують громадську вбиральню

Міський голова зустрівся з Оксаною Стасюк, яка є власницею будівлі, що зводять біля Культурно-мистецького центру. Вона запевнила, що проєктом будівництва там передбачене облаштування громадської вбиральні.

Від коронавірусу вакцинувалося 900 осіб

Станом на 20 квітня від коронавірусу провакциновано 900 осіб. Охочі зробити щеплення є, вони очікують на постачання вакцини, яка уже закінчилася.
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: