Вакцинація населення, нестача робочих місць, розширення повноважень муніципальної варти: про це говорили з міським головою 

Вакцинація населення, нестача робочих місць, розширення повноважень муніципальної варти: про це говорили з міським головою 
Вакцинація населення, нестача робочих місць, розширення повноважень муніципальної варти: про це говорили з міським головою 

У вівторок, 23 березня, відбулася традиційна зустріч міського голови Ігоря Пальонки з журналістами засобів масової інформації. Піднімали чимало питань, багато з яких стосувалися прийнятих на минулій сесії рішень. Крім того, озвучували питання, які цікавлять мешканців громади. Ось про що ми дізналися.

Чи будуть переносити ринок, що біля автостанції

Питання розміщення будівлі кафе «Пузата хата» біля підніжжя пам’ятки археології національного значення «Городище – Вали ІХ-ХІІІ століття» турбує громадськість. За словами міського голови Ігоря Пальонки, на чолі із секретарем міської ради Іваном Юхимюком буде створена комісія, куди увійдуть юристи та інші фахівці. Комісія дослідить законність будівництва та виділення землі, адже будь-яка діяльність на території громади має проводитися в правовому полі. За результатами перевірки відповідні рішення прийматимуть депутати міської ради. Також журналісти підняли питання функціонування речового ринку неподалік пам’ятки. Ігор Анатолійович повідомив, що наразі питання перенесення ринку не розглядається. Тим більше, що у зв’язку з пандемією коронавірусу у підприємців існує чимало ризиків та загроз для ведення бізнесу.

Скорочують персонал лікарні

У лікарні скорочують персонал, відповідно зросте кількість безробітних. Як повідомив очільник громади, до нього часто звертаються місцеві мешканці з приводу питання працевлаштування, але ситуація нині така, що робочих місць дійсно не вистачає. За словами Ігоря Пальонки, лікарня вимушена робити такий крок, відповідно до плану розвитку підприємства. Тим більше, що фінансування з НСЗУ буде переглянуте і наразі спрогнозувати, чи достатнім воно буде, неможливо. Як наголосив міський голова, лікарів не скорочують, лише господарські посади. 

Хворі скаржаться на черги на фільтр

У зв’язку з тим, що почастішали скарги на довгі черги на фільтр, у яких чекають хворі, що прийшли на первинний прийом, та ті, що звертаються повторно, профільний заступник міського голови Андрій Гудим планує візит у медустанову, де зустрінеться з керівниками ЦПМД, ТМО та начальником відділу з питань охорони здоров’я стосовно цього питання. Хоча Ігор Пальонка повідомив: очільниця «первинки» запевняє, що роботу організовано згідно з дотриманням усіх відповідних норм і рекомендацій. 

Безпечність каналізаційних люків перевіряють комунальники

Працівники місцевих комунальних підприємств займаються перевіркою каналізаційних люків, які знаходяться на їхньому балансі. За результатами перевірки мають надати відповідні документи.

У місті продовжують стерилізувати бездомних тварин

Питання бездомних тварин у місті залишається актуальним. Із бюджету громади виділено кошти на стерилізацію чотирилапих, відповідно до прийнятої раніше програми. Зараз шукають місце, де тварини зможуть перебувати після стерилізації. Рішення щодо створення спільного з Нововолинською громадою притулку ще не прийняте. За словами Ігоря Пальонки, зараз всебічно вивчається питання його облаштування та спроможності утримувати.

Створена мобільна бригада для вакцинації населення проти COVID-19

 На базі КП «Володимир-Волинський ЦПМД» діє мобільна бригада, яка проводить вакцинацію місцевих мешканців від коронавірусної інфекції. Щеплення отримали вже 110 охочих. Раніше бригади з Луцька та Ковеля здійснили вакцинування ще 110 осіб. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я, першочерговому вакцинуванню підлягають працівники медичної галузі, військові, соціальні працівники. Далі щеплення можуть зробити усі охочі, хто зареєструвався для цього через додаток «Дія» чи у свого сімейного лікаря.

Чи відбудеться на початку квітня у місті виступ відомої співачки?

За словами Ігоря Пальонки, дозволу на проведення під час карантину концерту відомої української співачки, що мав відбутися на початку квітня у місцевому Будинку культури, міська влада не давала. Концерт не відбудеться.

Вирішують, як обмежити доступ автомобілів на територію парку імені Гагаріна

При вході у парк ім. Гагаріна уже встановили відповідні дорожні знаки. Також вирішують, як можна обмежити доступ автомобілів на паркову територію.

Муніципальна варта штрафуватиме недобросовісних водіїв

На останній сесії міської ради депутати проголосували за проєкт рішення  «Про затвердження Положення відділення муніципальної варти в новій редакції». Згідно з ним, муніципали матимуть усі підстави для контролю за дотриманням водіями правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів та зможуть складати протоколи на правопорушників.  
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: