Результати сесії і святкування Дня міста – основні теми брифінгу міського голови і журналістів

Результати сесії і святкування Дня міста – основні теми брифінгу міського голови і журналістів
Результати сесії і святкування Дня міста – основні теми брифінгу міського голови і журналістів

Хоч думки різні, але свято вдалося 
Святкування пройшло без ексцесів, звернень у поліцію не надходило. Комунальники заздалегідь прибирали території, де відбулися заходи. Думки щодо святкування Дня міста розділилися, але вдалося зібрати кошти  для ЗСУ в сумі 133 тисячі гривень, з яких частина піде для придбання реанімомобіля, а решта на інші потреби військових. Формат святкування був продуманий, але, не зважаючи на різні думки, свято можна вважати таким, що вдалося. 
Єдиний навчальний заклад у місті немає укриття
Одним з найскладніших питань було затвердження мережі освітніх закладів. Депутати прийняли про це рішення. З 1 вересня у колишній ніназії, змін в навчальному процесі непередбачено. За згодою батьків можливий набір молодших класів, але в навчальному закладі відсутнє бомбосховище. Серед депутатів були вагання, але рівно18 голосів вистачило для того, щоб підтримати дане рішення. Щодо відкриття укриття на території консервного заводу, для цього закладу, була створена комісія, в складі якої були представники МНС, освіти та міської ради і поліції, які після обстеження даного приміщення дійшли висновку, що воно не може слугувати укриттям для дітей. Таким чином, даний заклад, як єдиний у місті укриттям до 1 вересня не буде забезпечений. Навчання в ньому буде дистанційним, але, якщо батьки бажають, щоб діти здобували знання очно, можуть перевести їх у іншу школу. Напередодні сесії гуманітарне управління проводило багато зустрічей з батьками, вислуховувало їх думку. 
Ситуація з ямковим ремонтом на вулиці Ольжича бажає бути кращою
У Володимирі тривають ямкові ремонти вулиць. Проте серйозне невдоволення викликає вулиця Ольжича. Очікується заїзд підрядника на вулицю Пилипа Орлика. На вулицю Ольжича уже виїжджали представники  профільного управління, прийнято відповідне рішення. 
Змінюється керівництво муніципальної варти
Прийнято рішення про заміну керівництва муніципальної варти. Відповідно до нової постанови уряду, зберігатиметься середньомісячний заробіток  і задля цього будуть виділені вільні кошти. Намічено підсилення муніципальної варти. Робота буде спрямована на транспорт, який прямує містом, а також на проблеми з паркуванням. У зв’язку з тим, що по місту їздять великі фури, створюється серйозний дискомфорт для жителів. На посаду керівника муніципальної варти розглянута кандидатура Віктора Лавренюка, який нині перебуває в добровольчому формуванні територіальної громади, в недавньому минулому заступник командира бригади. Він дав згоду на обійняти посаду. 
Не всі торгівельні заклади закриваються під час сирени
У зв’язку з даною проблемою буде дана вказівка Володимиру Атаманчуку, який працює в цьому напрямку, який у письмовому вигляді  надасть вказівки керівникам торгівельних закладів щодо дій під час тривоги. Відповідні вказівки будуть надані і ринкам.  
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: