Під час брифінгу з представниками ЗМІ міський голова висвітлив найактуальніші проблеми Володимира

Під час брифінгу з представниками ЗМІ міський голова висвітлив найактуальніші проблеми Володимира
Під час брифінгу з представниками ЗМІ міський голова висвітлив найактуальніші проблеми Володимира

Які повноваження має керівник громади
У воєнний час очільники громад мають право приймати на посади людей не на конкурсній основі. У мирний час конкурсна основа буде обов’язковою. Наразі призначень на конкурсній основі немає, тільки буде призначено начальника відділу освіти та, у зв’язку з реорганізацією відділу охорони здоров’я, очільник буде переведений у відділ Державного реєстру. Також голови громад наділені повноваженнями вирішувати самостійно фінансові питання. Проте хоч повноваження є, але виділення коштів на придбання одягу для військових обговорювалося на виконкомі і з депутатами, оскільки є постанова уряду про те, що деякі питання бюджету мають обговорюватися з депутатським корпусом. Зловживання повноваженнями допущені не будуть, але заради якісного благоустрою територій будуть систематично виділятися потрібні кошти. 
Обговорюватимуть найактуальніші проблеми міста
Оскільки на державному рівні ставиться питання про оптимізацію регіональних державних заходів, то функціонування деяких закладів буде обговорено з головою обласної ради. Позиція міської ради націлена на те, щоб зберегти державні заклади, які нині діють. Береться до уваги і те, що у Володимирі проживають депутати обласної ради. На вістрі дня стоїть питання ремонту доріг загального значення, про які весь час піднімають питання мешканці громади. У селах громади: Федорівці, Оранях, Дігтеві та інших - є нагальна потреба провести хоч частковий ремонт доріг, підлатати обочини, ямки присипати щебеневою сумішшю. Одним із найактуальніших питань є створення реабілітаційного центру для військових. 
Як готуються до нового опалювального сезону
Ведеться планова робота з підготовки до нового опалювального сезону. Встановили новий сучасний котел в ТМО, який забезпечуватиме тепловий режим на твердому паливі. Поставлена на баланс котельня біля школи №1, де також встановлено твердопаливний котел. До цієї ж котельні планується під’єднати котельню на вулиці Драгоманова, яка працює на газу. І Теплокомуненерго незабаром розпочне роботу з підключення до котельні всіх об’єктів, які обслуговувались котельнею на вулиці Драгоманова. Поставлено завдання до початку навчального року провести реконструкцію котельні Ласківської школи, перевести її на тверде паливо. Запрошувались проєктанти до котельні на вулиці Академіка Глушкова. Цю котельню також планується перевести на тверде паливо. Цей мікрорайон узагалі планується перевести на тверде паливо, оскільки там велике навантаження на котельні. Також замінюються теплові мережі, замінені мережі біля шкіл №5 і №2.  Зрізаються на кладовищах дерева, які будуть використані як тверде паливо частково на підприємствах, частково – в Теплокомуненерго. 
Чи піднімуть тарифи на комунпослуги і перевезення
Є звернення деяких комунальних служб, зокрема КП «Полігон» та КП «Заріччя», щодо невідповідності тарифів. Зважується те, наскільки збитковим є підприємство, і поки що немає потреби підвищувати ціни на послуги. Щодо підняття цін на перевезення, то вони зростуть, але сільські жителі згодні платити значно більшу суму, аби лише користуватися транспортом. 
Як святкуватимуть випускні
Це питання не вирішується однозначно. Батьки мають свою думку, дирекції закладів – свою. Слід враховувати ситуацію, і в будь-якому випадку випускні мають проводитися скромно. Начальниця гуманітарного управління має промоніторити це питання і врахувати думку кожного закладу освіти. 
Про що йтиметься на сесії
Найактуальніше питання – це зміна назви громади на Володимирську. Виносяться також деякі земельні питання. Вноситимуться зміни в Програму міжнародного партнерства, оскільки до нас приїжджає багато зарубіжних гостей і співробітництво з ними дає хороші результати. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: