На брифінгу з міським головою Володимира говорили про укриття, міський кошторис і співпрацю з іншими громадами

На брифінгу з міським головою Володимира говорили про укриття, міський кошторис і співпрацю з іншими громадами
На брифінгу з міським головою Володимира говорили про укриття, міський кошторис і співпрацю з іншими громадами

Після зливи привели до порядку вулицю Незалежності
Ігор Пальонка, особисто, під час зливи проїзджав вулицями Ковельською та Незалежності і помітив значні неполадки на вулиці Незалежності. Не працювали, бо були засмічені водовідвідні колодязі. КП “Полігон” виконав чистку і вулицю привели до належного вигляду.
У Вощатині та Ласкові  буде відновлено транспортне сполучення
З приводу цієї проблеми проведена нарада у міській раді. Маршрутне сполучення цих сіл з районним центром буде відновлене.
Чи встигнуть підготувати укриття в школах
Багато зроблено у навчальних закладах у справі облаштування укриттів. Є впевненість, що усці роботи вдасця закінчити до початку нового навчального року. Керівники навчальних закладів мають спланувати процес евакуації таким чином, щоб розмістити всіх дітей, і погодити цей порядок з відділом освіти управління гуманітарних справ. Головною проблемою залишається відсутність укриття у гімназії. Працівники поліції, пожежної служби не дозволили використовувати для укриття приміщення консервного заводу. Можливо, що діти разом з вчителями перейдуть в інші школи. В перспективі виділятимуться кошти на побудову укриття в гімназії.
Чи працівники міської ради отримували зарплату в День міста?
Прозвучало таке питання на брифінгу на що голова відповів: “Працівники міської ради  в ці дні працювали на ентузіазмі. Якщо працівнику доводиться чергувати у вихідні дні, зарплата не нараховується”. 
Як виконується міський бюджет
Завдяки дислокації військових формувань на території громади - сплаті відповідних податків військовими вдалося повністю виконати річний бюджет. Надійшов від командування бригади лист про виділення коштів для облаштування відеоспостереження. Скликатиметься засідання бюджетної комісії, на якому будуть присутні представники військового формування. На рахунках казначейства є достатньо коштів, але заборонено використовувати їх на капітальні роботи. Однак дуже чимало коштів вкладається у лікарню, аби вона стала опорною. 
Неестетичний вигляд будинків в центрах міста 
У цих будинках, які будувалися за старими проєктами, ще не створено ОСББ. Ці будинки подані на те, щоб їх реставрувати за донорські кошти, але також за участю міського кошторису.  На жаль, нині ця робота призупинилася. Коли будуть проводитися роботи по реконструкції площі, будуть відновлювати і будинки. 
Що обговорили з начальником прикордонного загону
На засіданні ради охорони області піднімалося питання про охорону державного кордону. Передбачаються засоби для потенційного затримання ворога. Начальник прикордонного загону просив і переконував виділити кошти на укріплення кордону з республікою Білорусь. Це питання розглядатиметься на засіданні бюджетної комісії. 
Про що говоритимуть при зустрічі з мером Устилуга
Першочергово буде обговорено питання нашого ТМО. В Устилузькій громаді є відділення, яке входить до складу ТМО, і потрібно залучити їхні кошти, як і кошти інших громад. Особливо мало коштів громади вкладають у вторинну ланку медицини. Такі зустрічі будуть проводитися і з іншими громадами. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: