Про що звітували начальники відділів та управлінь Володимир-Волинської міської ради

Про що звітували начальники відділів та управлінь Володимир-Волинської міської ради
Про що звітували начальники відділів та управлінь Володимир-Волинської міської ради

• До Володимир-Волинського ЦНАП часто звертаються з питаннями соціального захисту. Для того, щоб оперативно працювати з відвідувачами і не допускати скупчення людей, в установі запроваджено попередній запис, який можна здійснити за телефоном 3-49-59.
• Зростає кількість хворих на коронавірус. Нині у Володимирі-Волинському зареєстровано 74 випадки захворювання: 59 осіб з міста і 15 – із району. Останнім часом отримали щеплення близько 6 тисяч осіб, але рівень вакцинації помітно знизився, хоч вакцин є достатньо. Хвилює те, що досить пасивно проходить вакцинація серед педагогів, і це може стати причиною дистанційного навчання, доповіла начальниця КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок.
• Очільник КП «Володимир-Волинське теплокомуненерго» Сергій Коба повідомив, що підприємство на 100% готове до початку опалювального сезону. Нині ведуться перемовини з «Нафтогазом України»  та Ощадбанком щодо впровадження спецрахунків. 
• Керівник Володимир-Волинського водоканалу Сергій Луцюк поінформував про те, що отримано дозвіл на будівництво водопроводу на вулиці Сагайдачного. Виграно тендер на такі ж роботи на вулиці Кобзарській.
• Незабаром розпочнуться ремонтні роботи на вулиці Зимнівській. Відбувся тендер, і є переможець, який почне ремонт. Це фірма «ПБС», що вперше працюватиме на теренах нашого міста. 
• Спеціальна комісія міської ради вивчить питання щодо рову з водою, який перетинає вулицю Зимнівську. Будуть розроблені напрямки роботи з усунення недоліків, а також заходи для притягнення до відповідальності осіб, які викидають у водойму відходи. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: