Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

У Володимир-Волинському центрі надання адміністративних послуг для мінімізації відвідувачів вводиться попередній запис. Оскільки на кожну людину витрачається в середньому 15-20 хвилин, це спричинює великі черги і викликає невдоволення відвідувачів. Введення попереднього запису сприятиме нормалізації ситуації.
Захворювання на ковід залишається стабільно високим. Проте не помічено і росту захворюваності. Про це повідомила генеральна директорка КП «Володимир-Волинський центр первинної допомоги» Катерина Чубок. Вона також зауважила, що значно зріс рівень вакцинації, і поінформувала, що пункт вакцинації перенесено в КМЦ. Також зростає запит населення, особливо організацій, на виїзні бригади, які робитимуть щеплення.  Оскільки виникають проблеми з отриманням сертифікатів, генеральна директорка  зазначила, що довідка сімейного лікаря про щеплення є документом, який наразі дублює сертифікат.
Про ситуацію з коронавірусом також інформував заступник головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Віталій Баюн. Він розповів, як відбувається ремонт операційних у хірургічному відділенні, і повідомив, що медзаклад докупив 40 кисневих концентратів.
Із соцеконому держава виділила нашому місту значні кошти на благоустрій. 700 тисяч гривень передбачається використати для створення в парку Слов’янському дитячого майданчика, який має стати найбільшим і найкращим у місті. Також передбачено 300 тисяч гривень на облаштування скверу у військовому містечку. Будуть виділені кошти й на зупинки, а також для дитячого садка в Суходолах.
Незважаючи на запевнення уряду про стабільність тарифів на енергоносії, спостерігається тенденція до зростання їхньої вартості. А тому міський голова Ігор Пальонка закликав очільників управлінь, установ та організацій слідкувати за витратами енергоносіїв.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: