Відбулася нарада з начальниками управлінь та структурних підрозділів міськради Володимира-Волинського

Відбулася нарада з начальниками управлінь та структурних підрозділів міськради Володимира-Волинського
Відбулася нарада з начальниками управлінь та структурних підрозділів міськради Володимира-Волинського

1 лютого першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком проведено нараду з керівниками окремих комунальних підприємств міста, начальниками управлінь та керівниками структурних підрозділів міської ради.
Під час наради говорили про продовження співпраці з Фондом енергоефективності. Перший заступник наголосив, що 9 лютого відбудеться онлайн-конференція з представниками Фонду, у якій матимуть можливість взяти участь голови ОСББ і підрядники, що працюють за програмою “Енергодім”, а також ті, що мають намір подати відповідні заявки. 
Ярослав Матвійчук дав доручення щодо кронування дерев у зимовий період. Він також підняв питання початку тендерних процедур по ремонту доріг, встановлення зупинок, підготовці проєкту рішення щодо демонтажу незаконної реклами у місті, перевірки стану пожежної сигналізації в закладах освіти, медицини і культури, подачі розгорнутої інформації стосовно річки Риловиця та очищення річки Луга, об’єктів нерухомості та земельних ділянок, які виставлятимуться на аукціон. 
Говорили теж про підготовку пропозицій з реформування муніципальної варти. Як зазначалося, передусім із збільшенням штату муніципалам буде потрібне інше приміщення. 
Перший  заступник міського голови зупинився на питанні Володимир-Волинського агротехнічного коледжу. Зокрема, повідомив про те, що лише 12 об’єктів нерухомості, які належать цій установі, мають відповідну документацію про право власності, на інші потрібно їх оформляти. В контексті підняли й проблему аварійного гуртожитку, який хочуть узяти на баланс області.
Не оминули увагою і питання співпраці з Асоціацією “Енергоефективні міста України”. Нагадаємо, що можливості впровадження сучасних технічних і фінансових підходів, спрямованих на підвищення енергоощадності, були обговорені у Володимир-Волинській міській раді під час візиту представника Асоціації Сергія Кошарука. 
На нараді Ярослав Матвійчук цікавився станом розгляду звернень громадян. Начальник управління містобудування і архітектури Тарас Киба повідомив, що триває підготовка до затвердження детального плану Зарічанської громади як частини Володимир-Волинського району. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: