В історичному урочищі відбувся фестиваль повстанської пісні «Вовчак – Волинська Січ»

Публікації

В історичному урочищі відбувся фестиваль повстанської пісні «Вовчак – Волинська Січ»
В історичному урочищі відбувся фестиваль повстанської пісні «Вовчак – Волинська Січ»

У відродженому урочищі повстанської слави «Вовчак» відбувся 5-й фестиваль патріотичної пісні «Вовчак – Волинська Січ». Про це повідомляє інтернет-видання «Волинь. UA».
У фестивалі взяли участь понад три десятки творчих колективів з усіх районів та більшості територіальних громад Волині, а також гості із сусідньої Львівщини. У рамках фестивалю діяли також виставки робіт народних умільців.
Фестивальні заходи розпочалися зі святкової ходи до кладовища, де покоїться прах загиблих лицарів УПА, пам’ять яких присутні вшанували хвилиною мовчання. Пролунали постріли військового салюту, до підніжжя монументів повстанським героям присутні поклали вінки та квіти.
Із вітальними словами до учасників фестивалю звернулися перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, директор Волинського обласного науково-методичного центру культури Любов Рожнова, турійський селищний голова Олексій Безсмертний, депутат Волинської обласної ради Олександр Пирожик.
«Це місце, де зародилася УПА. Місце сили та духу українського народу. Не випадково саме тут лунають повстанські та патріотичні пісні, які закликають нас до боротьби, до відчуття свободи, наповнення сили духу та віри у майбутнє нашої держави. Національно-визвольний рух 40-60-х років ХХ століття збагатив український фольклор сотнями повстанських пісень, які відображають нашу багату історію. Радий, що сьогодні маємо змогу у такому святому місці популяризувати повстанську пісню. Дякую колективам за справжню атмосферу свята та пісні, які відображають могутню велич подій», – звернувся до присутніх Юрій Поліщук.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: