Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

«Від процесу вакцинації залежить, у якій ми будемо зоні»
У центрі уваги присутніх на щовівторковій нараді в міській раді 3 серпня було питання вакцинації. Як повідомив заступник головного лікаря Віталій Баюн, вакцинація проходить активно. Кабінети вакцинації працюють щоденно. Вакцини вистачає. Міський голова Ігор Пальонка наголосив, що в кожному колективі повинна проводитися відповідна робота щодо вакцинації, оскільки наближається осінь і «від процесу вакцинації залежить, у якій зоні ми будемо». Також заступник головного лікаря повідомив, що на роботу в ТМО прийняті 4 спеціалісти: ЛОР, офтальмолог і два терапевти. Очільник міста запевнив, що найближчим часом ці спеціалісти будуть забезпечені житлом. Також повідомили, що надано службовий пакет молодому хірургу. Бюджетна комісія виділила 4800 гривень на придбання комп’ютерного томографа. 
Чи буде у місті пам’ятник полеглим за Україну 
Дискусія виникла щодо встановлення пам’ятника полеглим за волю України та реконструкції центральної міської площі. Стосовно пам’ятника, поки що підтримуються контакти зі Спілкою художників України, надходять пропозиції з Києва та Львова. Однак місцеві пропозиції відсутні. Не надійшли пропозиції щодо реконструкції площі. Вирішено питання винести на громадські обговорення, які попередньо мають відбутися наступної середи о 18 годині. Про зміни громаду міста буде повідомлено заздалегідь.
У планах – знесення дерев на кладовищі та організація руху на вулиці Павлова
Щодо освоєння коштів соцеконому, планується знесення дерев на Ладомирському кладовищі. Громадяни міста запропонували здійснити обкошення території, що обов’язково буде враховано. 
На часі організація руху на вулиці Павлова. Тут знаходиться Територіальне медичне об’єднання, інтенсивний рух як автомобілів, так і пішоходів, а тому є потреба переглянути й організувати безпечний рух транспорту. Підрядна організація «Луцькавтодор-сервіс» приступатиме до роботи. Створена схема руху. Будуть замінені всі мережі водо- та електропостачання. Роботи розпочнуться 9 серпня.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: