На нараді у Володимир-Волинській РДА обговорили стан вакцинації та долю іваничівської автостанції

На нараді у Володимир-Волинській РДА обговорили стан вакцинації та долю іваничівської автостанції
На нараді у Володимир-Волинській РДА обговорили стан вакцинації та долю іваничівської автостанції

16 серпня відбулася традиційна понеділкова нарада у голови райдержадміністрації, у ході якої Юрій Лобач обговорив зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів РДА питання життєдіяльності району. Зокрема йшлося про хід вакцинації у центрах первинної меддопомоги. Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Андрій Сторонський, протягом тижня Володимир-Волинським ЦПМД здійснено 1751 щеплення, Нововолинським – 1194. Натомість іваничівським та локачинським медикам вдалося вакцинувати лише 305 та 404 пацієнти відповідно. Втім найбільш проблемною залишається Затурцівська АЗПСМ, де протягом тижня вакциновані лише 48 осіб. Відтак загальна ситуація з нарощуванням темпів створення колективного імунітету потребує коригування в бік збільшення. Голова РДА доручив Андрієві Мироновичу розібратись із невтішним станом вакцинації у Затурцях, а також взяти участь у підготовці до проведення в районі засідання госпітальної ради області. Обговорили також і питання подальшої долі Іваничівської автостанції. Заступник голови РДА Віктор Фіщук, який брав участь у розширеній нараді з цього приводу, описав ситуацію, що склалася: автостанція не працює, проте ПрАТ «ВОПАС» не надає жодних офіційних документів для пояснення причин зупинки її роботи та своїх намірів щодо  цього приміщення. У той же час розпочинаються роботи за президентською програмою «Велике будівництво», і слід мати чітке уявлення, чи буде Іваничівська АС суб’єктом організації пасажирських перевезень, чи назавжди випаде із паспортів маршруту. Тому голова РДА Юрій Лобач дав доручення провести робочу зустріч не лише з керівництвом ВОПАС, а й із перевізниками, аби вияснити спірні моменти та протягом тижня прийти до конкретного рішення щодо існування автостанції або ж заміни її роботи будівництвом двох павільйонів, які й служитимуть пасажирам.
Оголошений на 3 жовтня фестиваль «Гостинний фест» у Зимному, а також заплановані включно до 2 жовтня навчання тероборони спонукають подумати про прийнятну для всіх дату проведення фестивалю традиційної культури «Український коровай-сузір’я». Рішення про це прийняли на нараді, визначивши датою проведення загальнорайонного свята 26 вересня – зазвичай цей період характеризується погожими, сонячними днями.
Крім того, на нараді обговорили деталі підготовки зборових заходів територіальної оборони, участь представників РДА в урочистостях та святкових подіях з нагоди Дня Незалежності України, які відбудуться у всіх громадах району.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: