Жити у повній гармонії з родиною і світом – це сталі цілі справжнього чоловіка, батька, сина, керівника бізнесу

Публікації

Жити у повній гармонії з родиною і світом – це сталі цілі справжнього чоловіка, батька, сина, керівника бізнесу
Жити у повній гармонії з родиною і світом – це сталі цілі справжнього чоловіка, батька, сина, керівника бізнесу

Ідеєю для написання публікації стала інформація про приватний бізнес, який порядкує на вулицях княжого міста. Завжди думав, що справа прибирання  вулиць, парків, тротуарів і дорожнього полотна – це робота комунального підприємства «Полігон». Виявляється, «Полігон» виконує великий об’єм роботи, але є й приватний підприємець, без якого нашому місту вже після кількох років співпраці, напевно, не обійтися.
Зустріч із ним, яка відбулася у редакції, швидше зробила невеличке відкриття, ніж просто ми з’ясували інформацію про прибирання міста приватною структурою. Відкриття стосувалося людини, яка керує цією фірмою. Підсумком тригодинного спілкування став висновок: якщо людина талановита, то талановита у всьому. Слід додати, за умови, що вона трудиться.
Знайомтеся: Тарас Георгійович Грицевич, підприємець, власник торгової марки, власник двох будівельних ліцензій, власник і керівник нового будівельного супермаркету «БУДЦЕНТР».
Яблуко від яблуні далеко не падає
У родині педагогів очікувано народився хлопчик. Він, за повір’ям від людей, мав бути щасливим, бо зовнішньо схожий на маму. Щастя з неба в родині не чекали, а чесно і добросовісно добували вчительською працею. Не одне десятиліття віддавали серце і душу дітям батьки Георгій Васильович і Валентина Софронівна. Характером Тарас пішов у тата, а ще – талантом до співу. Гени чи постійний спів у домі (бо співають усі: тато, мама і сестра) зробили свою справу, і Тараса навчили мистецтва грати та співати. Спочатку  була музична школа, а пізніше (за батьківською підказкою) – навчання в педагогічному коледжі з освоєнням фаху вчителя музики. Любив музику, подобалося вчителювання. Взагалі уподобань у юнака виявилося багато, і всі вони – різноманітні. Але порив жити на повну і не сидіти на місці підштовхував до різних видів діяльності, і не просто дріб’язково, а масштабно.
Торгову марку «Укрполмет» зареєстровано на  Володимирщині
Молодь, прагнучи благополуччя, проходила через період заробітків у  Польщі. Багатьом ця практика надалі згодилася у житті. У човниковому  русі люди отримували досвід торгівлі, підприємництва, комунікації з державними службами контролю та інший. Але за певний час того бізнесу, що мав більше ризиків і був за багатьма ознаками «сірий» (або напівзаконний), Тарас дійшов висновку, що таке заробляння грошей є неправильним. 
Почав придивлятися до польських виробництв. Увагу привернуло постачання сітки для огорож із Польщі в Україну. Познайомився із власниками такого виробництва. Діяв і приймав рішення швидко. У 2007 році в с.Бегета було започатковано виробництво сітки типу рабиця за новітньою технологією покриття її полімером. Сітку виготовляли з якісного оцинкованого дроту і покривали полімером ПВХ різних кольорів. Через те, що це новинка, навіть зареєстрував власну торгову марку «Укрполмет». Така технологія дозволила гарантувати експлуатацію сітки на чверть віку. Продукцію купували з різних областей оптовими партіями. Багато покупців було із східних областей України.
Із часом почали надавати послуги із встановлення сітки. Дуже часто клієнти, особливо місцеві, купуючи сітку, допитувалися, чи бува не встановлюють її. Для того, щоб покупці мали повноцінну пропозицію, освоїли технологію і розпочали встановлення.
Війна на сході, пандемія суттєво вплинули на успіх підприємницької справи. Об’єм продажів скоротився. Але встановлення сітки продемонструвало перспективність розвитку цієї складової будівельних послуг. Було прийнято рішення про їх розширення.
Усяка криза вчить людей думати по-іншому і про інше
Дуже часто після встановлення огорож із сітки підприємство займалося благоустроєм територій, вивезенням сміття, земельними роботами. Способи найефективнішого використання і часу, і зусиль змусили придбати техніку. Першим був малогабаритний спеціальний автомобіль «Bobcat». Насправді універсальна машина, яка, в залежності від причіпного обладнання, може навантажувати сипучі матеріали, розгортати землю, тобто планувати територію, бурити отвори в землі, виконувати гідровідбійні роботи з  демонтажу бетону і каміння, розвантажувати палети. Цю машину для виконання будівельних робіт використовували не на повне завантаження: почали потрохи здавати в оренду або ж нею надавали послуги. Так навчилися  повноцінно використовувати  техніку.
Місто для мене – це рідна домівка
- Часті візити до Польщі, яка уже є повноцінним членом Євросоюзу, дали мені можливість побачити різні сфери людського життя, детально познайомитися з багатьма тонкощами не тільки облаштування особистих обійсть, але й порядку у містах і селах. Люди в Європі дбають про все середовище, у якому перебувають. І я завжди думав про це: чому у нас, в нашому місті не можуть бути підстрижені газони всюди, прибрані вулиці, уквітчані клумби і різноманітні зелені зони? - розповідає Тарас Георгійович. -  Ось саме такі бажання трансформувалися в підприємницькі зусилля. Буду чесним і скажу, що не без рентабельності та вивчення потреб громади запропонував міській владі експеримент із прибирання і впорядкування міських територій.
Для реалізації цієї ідеї постала потреба укомплектування парку ще одним спецтранспортом компанії «SCHMIDT». Це прибиральна машина, яка за рахунок створення вакууму забирає з поверхонь бруд і сміття. А з часом придбали потужний прибирач фірми «Broddson». Він має гідравлічний принцип прибирання і дає можливість робити чистими вулиці в будь-яку погоду. Довелося, як при виборі для придбання такої спецтехніки, так і для продуктивної її експлуатації, поїздити по інших містах, де вона уже успішно використовується. Надійна, хороша техніка. Кожен житель має можливість оцінити її роботу за чистотою на дорогах нашого міста. Прибирання відбувається в той час, коли створюється найменше незручностей (і шум, і  знаходження спецтехніки на проїжджій частині) для жителів міста.
Бачать усі, що експеримент співпраці приватного бізнесу і влади у справі створення комфортних умов життя містян вдався.
Бруківка – це святкове оформлення усіх пішохідних зон
Багато жителів пам’ятають, як місто потрохи почало від свого тисячоліття  змінювати вигляд тротуарів і пішохідних зон вкладанням бруківки замість асфальтового покриття. Маленькі соти-плиточки чепурили доріжки і надавали певної святковості. У відповідь на попит на бруківку відгукнулося багато підприємців, які почали виготовляти її різних форм та кольорів. Але  вмілих майстрів для  вкладання бруківки не так багато. Крім того, майстрів або організацій, які виконують роботи в комплексі: планування території, проведення усіх іригаційних робіт (відведення води, каналізації, септики), вкладання костки відповідно до існуючих технологій – у сезон взагалі важко знайти.
 Підприємство, маючи і кадри, і можливості, отримало новий напрям для розвитку господарської діяльності. Тепер людина, установа чи підприємство, які бажають благоустроїти власне подвір’я або територію, матимуть  виконавця усіх підготовчих робіт і безпосередньо вкладання бруківки в особі одного підрядника робіт. Зручно і на рівні звичайних цін.
Саме такий комплекс послуг пропонує нове підприємство «БУДЦЕНТР». Офіс і однойменний магазин знаходяться на виїзді з міста на вулиці  Устилузькій. Проїхати повз і не помітити ви не зможете: територія закладена зразками бруківки та іншими будівельними матеріалами. Також є доставка придбаного товару в межах міста й області. 
«Один день розлуки дає зрозуміти, хто для мене діти»
Підприємницька діяльність, ділові ініціативи, домашні справи, відвідання батьків, навчання діток – усе таке звичне і близьке серцю, що ніколи не задумуєшся про його значення, просто живеш цим, живеш у цьому.
І от одного дня потрібно на якийсь час відлучитися з дому. Ну, наприклад, старшу доньку Даринку провести до столичного вишу на навчання. Усією родиною не поїдеш, хтось залишиться вдома. Саме такі моменти дають змогу відчути близькість людей і стосунків. Рівень тривожності та переживань зростає в рази. Добре це чи погано? Так є, і це принципово для чоловіка, батька, друга як для дружини, так і для дітей. Його так навчили батьки. Тарас Георгійович при цілковитій зайнятості надовго не залишав домівку. Завжди усі поїздки здійснювалися із дружиною Оленою Ігорівною і з дітками Дариною і Поліною разом, як у приказці: «Куди голка, туди й нитка». І, напевно, це один з його найвагоміших талантів – любити рідних, бо родина живить і надихає чоловіка в усіх його справах. І річ навіть не в тому, що дружина часто є його порадницею, і не в тому, що діти його щовечора чекали вдома, а в тому, що він вважає: чоловік для сім’ї є годувальником і міцною опорою.
Сергій Залуський
Якщо готувати рекламний текст від будівельного магазину «Будцентр», то він має таку інформацію:
Магазин будівельних матеріалів «Будцентр»
Реалізує будівельні товари в широкому асортименті. Є великий вибір бруківки.
Ми здійснюємо продаж, а також за вашим бажанням зробимо проєкт, проведемо авторський нагляд за роботами, забезпечимо усіма необхідними будівельними матеріалами, прокладемо комунікації і майстерно вкладемо бруківку.

Для довідок і для замовлень телефони 063-144-14-14 або 068-144-14-14.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: