Герої Володимирщини, що віддали життя за волю України

Герої Володимирщини, що віддали життя за волю України
Герої Володимирщини, що віддали життя за волю України

Під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України загинув мешканець села Переславичі Павлівської громади Валерій Ющик.
Героя 1982 року народження не стало в результаті ворожого артилерійського обстрілу. Про це повідомляють на офіційній сторінці громади у фейсбуці. 
«Біль ятрить душу та розриває серце, коли втрачаємо наших земляків», – йдеться у повідомленні.
22-го листопада близько 10-ї години тіло Героя Валерія Ющика привезли в рідне село Переславичі. Траурний кортеж із тілом Захисника проїхав по трасі Новововолинськ – Іваничі– Старосілля – Павлівка – Переславичі, де проживав Валерій. 
Жителів громад гідно зустріли Героя та утворити коридор пам’яті та шани.
У Поромівській громаді провели в останню земну дорогу загиблого Захисника – Віктора Крутія.
Прощальна церемонія пройшла 20 листопада, повідомляє сільський голова Олег Савчук.
Мешканець села Поромів загинув при виконанні бойового завдання на Луганщині. 
«Найщиріші співчуття рідним. Уся громада  схиляє голови  у пошані перед подвигом нашого Героя», – йдеться в дописі.
У неділю, 20 листопада, Нововолинська громада зустріла чотирьох Героїв. На майдані Незалежності духовенство провело панахиду за загиблими нововолинцями Артемієм Голодюком, Віктором Глинюком, Володимиром Поліхою та Віктором Крутієм з Поромівської громади.
Сотні мешканців прийшли віддати останню шану Захисникам. Міський голова Борис Карпус висловив співчуття рідним, друзям та побратимам воїнів.
«Пішли у засвіти найкращі Сини – мужні воїни. Загинули за свободу, за Україну, за кожного з нас»,- зазначив Борис Карпус.
Опісля, прощання з Артемієм Голодюком та Віктором Глинюком відбулося у Свято-Духівському Соборі. Володимиром Поліхою – у Свято-Покровському храмі.
Захисників з Нововолинська поховали на «Алеї слави Героїв».
Редакція газети «Місто вечірнє» висловлює щирі співчуття родинам і близьким загиблих.
P.S. Коли  верстався номер , стало відомо, що до Володимира привезуть тіло ще одного захисника - Олександра Семенчука, який довгий час вважався зниклим безвісти, але після ДНК-експертизи було встановлено, що він був захоронений на братському кладовищі біля Дніпра.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: