Родини загиблих Героїв з Іваничівської громади зустрілися з селищним головою

Родини загиблих Героїв з Іваничівської громади зустрілися з селищним головою
Родини загиблих Героїв з Іваничівської громади зустрілися з селищним головою

21 березня в приміщені селищної ради відбулася чергова зустріч селищного голови із родинами загиблих військовослужбовців. Такі зустрічі з родинами загиблих у Іваничівській громаді відбуваються не вперше, адже у таких заходах є потреба.
Інформують на сайті громади.
Зустріч проходила у форматі діалогу, де кожен бажаючий зміг висловитись, послухати та почути відповідь на поставлене запитання. Обговорили актуальні питання щодо соціального та юридичного захисту родин військовослужбовців, які постраждали від російсько-української війни, зокрема оформлення соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих, пільги, які гарантовані Законами України.
Лідія Томашевська, зазначила, що селищна рада та депутатський корпус всіляко підтримують членів сімей загиблих і в межах своєї компетенції готові завжди допомагати.
Під час спільного обговорення вдалося висвітлити основні проблеми, з якими стикаються сім'ї загиблих захисників та можливі шляхи їх вирішення.  
До слова, в Іваничівській територіальній громаді діє Програма підтримки жителів Іваничівської селищної територіальної громади, яких мобілізовано до лав Збройних Сил України та які беруть участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України, та членів сімей загиблих військовослужбовців. Відповідно до даної Програми родини загиблих, померлих та зниклих безвісти військовослужбовців можуть отримати матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань та на часткову оплату комунальних послуг.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: