Герої Володимирщини віддали життя за волю України

Герої Володимирщини віддали життя за волю України
Герої Володимирщини віддали життя за волю України

4-го вересня до Володимира прибув кортеж з тілами полеглих Героїв – володимирчанина Сергія Гавури та жителя села Когильне Олександра Августіна.
Містяни долучилися до коридору шани вздовж вулиць Луцької, Ковельської та Павлова та гідно зустріли загиблих захисників. Про це повідомив міський голова Ігор Пальонка.
Нагадаємо, житель села Когильне Зимнівської громади Герой Олександр Августін загинув 30-го серпня. Захисник виконував бойове завдання по виявленню та знищенню сил противника у Покровському районі Донецькой області, але отримав поранення не сумісне з життям. Олександр Володимирович, 1996 року народження, був стрільцем-снайпером. Неодружений, залишились батьки та сестра.
45-річний солдат Сергій Гавура теж загинув виконуючи бойове завдання. Герой з Володимира був призваний до лав ЗСУ у березні цього року. У чоловіка залишилась мама, дружина та двоє синів.
Прощання із Сергієм Гавурою відбулоя 5-го вересня.
2-го вересня в останню путь у Нововолинську провели двох Захисників, які віддали своє життя за нашу країну, Тараса Харука та Віталія Антонюка.
Про це повідомив мер Нововолинська Борис Карпус у фейсбуці.
У Свято-Духівському соборі відбулася панахида та чин погребіння загиблого на Харківщині військового медика Тараса Харука.
У храмі села Кропивщина помолилися за спокій душі солдата Віталія Антонюка.
«Щирі співчуття родинам загиблих. Вічна пам’ять Захисникам, які віддали життя заради майбутнього нашої держави», – йдеться у дописі.
Під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України на Донеччині загинув нововолинець, старший лейтенант Назар Леонідович Мазурок.
Про це повідомив мер Нововолинська Борис Карпус.
«Найщиріші співчуття рідним і побратимам Героя. Інформація про зустріч і прощання із загиблим буде згодом. Герої не вмирають!» – йдеться у дописі.
Редакція газети «Місто вечірнє» висловлює щирі співчуття родинам Героїв.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: