Валентина Міньковська «Диригент мого життя»

Валентина Міньковська «Диригент мого життя»
Валентина Міньковська «Диригент мого життя»

Зміни

Подароване Євангеліє стало моєю улюбленою книгою. А через деякий час на запрошення мого нового знайомого я вперше відвідала зібрання християн віри євангельської, де почула багато нового і мудрого, що давно тривожило мою душу. Мій розум не вміщав почутого, і після закінчення зібрання в мені боролись протиріччя думок і почуттів.
Через деякий час усі помітили мої зміни в характері, настрої, поведінці. Я ніби народилася вдруге, і світ для мене вже не був жорстоким монстром, мені хотілось радіти і співати, розповідаючи про Ісуса на весь світ. Зміни відбулись як у моєму особистому житті, так і у відносинах з колегами.
- Ти дуже змінилась.
- Можливо.
- Ми чули, ти відвідуєш збір якихось сектантів?
- Ні. Це віруючі.
- А чому ж ти перестала реагувати на образливі слова і сама вже не вживаєш їх як раніше.
- Це все з тієї причини, що є Той, Який подарував мені набагато більше, ніж може мені запропонувати цей світ. Тому я не хочу ображати свого Господа. Я думаю, що і вам було б добре задуматись над цим питанням.
- Дивна якась.
- Та вони всі такі. Ще вчора були грішні, а сьогодні святі.
- Ісус полікував мою душу.
Дійсно, це було так! Від мрійливої невпевненої дівчинки майже нічого не залишилось. Хіба що мої фізичні вади, які все менше були помітні як мені, так і іншим, тому що прийшла перемога над хворобами. Ставши впевненою цілеспрямованою людиною, я перестала вірити у всі ті табу і заборони, що ставило мені суспільство, лікарі та окремі люди. Я повірила в те, що Бог – живий і реальний і він має силу змінити моє життя на краще.

Наречені

Наречена була в білому, її довге волосся було увінчане віночком і покрите прозорою фатою. Молодий подав їй руку. щоб обмінятися каблучками. Присутні були дуже схвильовані; дехто плакав, дивлячись на цю пару. Ніхто не хотів у ту мить їм заперечувати попри всі закони медицини і людських суджень. Чи міг хтось із присутніх завадити нашим почуттям? Адже вінчання відбувається на Небесах. Хоч мій зріст був майже вдвічі меншим за ріст мого обранця, ми почувались найщасливішою молодою парою. Я притулилась до свого вже чоловіка і відчула себе безмежно коханою і бажаною. Крок за кроком колишні друзі, випускники дитячого будинку, а тепер молода подружня пара, ми засвоювали ази сімейного життя.
- Ти вмієш водити авто?
- Ні.
- А ти вмієш пекти торти?
- Ні.
- Гаразд, давай почнемо з того, що ми вміємо робити.
- Я вмію лагодити техніку.
- А я можу сплести тобі светра.
- Чудово! У нас все вдасться.
- А все ж спечи мені торта.
- Давай спробую. А ти не знаєш, що ще туди покласти?
- Спробуй карамель.
- Ну ось, давай скуштуємо.
- Слухай, він не ріжеться ножем.
(Продовження у наступного тижня)
Редакція щиро дякує авторці за дозвіл поширення її книги і оголошує збір коштів для друку нового тиражу. Ми переконані, що такі книги людям дають добрий приклад успішного життя і боротьби за кожен день, вчать вмінню зібратися із силами і йти до здійснення заповітних мрій і досягнення цілей. Отож номер картки в Ощадбанку на ім’я Міньковської Валентини Миколаївни 5167 8032 4527 3276. Просимо небайдужих людей відгукнутися і здійснити пожертву коштами з поміткою “Для видавництва книг”
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: