Підприємцям спишуть податкові борги

Підприємцям спишуть податкові борги
Підприємцям спишуть податкові борги

У Верховній Раді в перший тиждень останнього місяця 2020 роки проголосували за проект рішення про знесення змін до Податкового кодексу. Поки мова йде тільки про час карантину, а суть змін полягає в соціальній підтримці українських платників податків.

У полі уваги — законопроект №4430, за який відразу ж в першому читанні проголосували 305 народних обранців. У другому читанні було трохи менше голосів — 302.

У документі йдеться про норму списання податкового боргу. Сума — до 3006 грн, а сам борг повинен бути не погашений до 1.11.2020 року. Також в документі йдеться і про тимчасову відміну єдиного податку на період з грудня 2020 по травень 2021-го, але з зарахуванням цього часу до страхового стажу.

Згідно зі статистикою, списання податкового боргу в сумі 3006 грн торкнеться близько чотирьох мільйонів боржників серед українських підприємців.

Раніше повідомлялося про кризу з неплатежами в Україні. За оцінкою експерта, такого в нашій країні не було більше ніж десять років.

Також ми писали про те, що в столиці мітингують ФОП-ники. У п’ятницю, 4 грудня, в центрі Києва протестують кілька сотень фізичних осіб-підприємців, які виступають з вимогою узаконити спрощене оподаткування стосовно малого та середнього бізнесу.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: