Чудові флористичні композиції, придбані у квітковій крамниці «Фан-Фан тюльпан», стануть супутниками хорошого настрою і збагатять святкові традиції

Чудові флористичні композиції, придбані у квітковій крамниці «Фан-Фан тюльпан», стануть супутниками хорошого настрою і збагатять святкові традиції
Чудові флористичні композиції, придбані у квітковій крамниці «Фан-Фан тюльпан», стануть супутниками хорошого настрою і збагатять святкові традиції

Хоч весна цього року і примхлива, та все ж рослини, підкоряючись одвічному закону природи, прокинулись від сну і тягнуться до сонця. Цвітуть маргаритки, братики, примули, яскравіють різнобарвні тюльпани. Давні греки вважали ці квіти символом вічності. Отож тюльпани цвітуть вчасно, напередодні Великодня. Так хочеться, щоб поряд з пасочками, крашанками і писанками були ще й вишукані композиції з прекрасних квітів. Особливо тепер, коли  «авторитет» паперових квітів різко падає. 
А вибрати квіти до вподоби, замовити флористичну композицію для будь-якої нагоди вам допоможуть у магазині «Фан-Фан тюльпан». Цей торговий заклад добре відомий у нашому місті. У любителів флористики він користується великою популярністю. Тут можна придбати вуличні вазони, замовити квіткові композиції, оформити букети, в тому числі в різних ємкостях (коробках,  кошичках з лози). 
У крамниці вам запропонують численні вироби, оздоблені бісером. Це великодні рушнички, серветки, а на одній із вітрин дивної, тонкої роботи великодні яйця, оздоблені бісером місцевою майстринею, яка забажала, щоб її вироби були виставлені на продаж саме у «Фан-Фані». Слід зазначити, що відвідувачі можуть замовити оздоблений кошичок в магазині або ж принести для оздоблення власний, підібрати улюблені барви і тони. Усі квіти, які ви побачите в крамниці, якісного виробництва. Заклад підтримує вітчизняного виробника, а тому сюди постачають квіти фірми «Тандем» (Дрогобич, Новий Розділ), «Асканія-Нова» (Бровари). За бажанням клієнта на поминальні дні працівники торгового закладу оформлять композиції в ємкостях із штучних квітів. Ємкості пропонуються різні. Останнім часом  покупці надають перевагу глиняним горщикам та тарілкам. 
Але квіти чарують нас не тільки в композиціях. Вони квітнуть і на картинах, скатертинах та рушниках, вишитих бісером. Очей не можна відвести від такої краси. Кращого сувеніру на згадку дорогій людині і не придумаєш. Господині мають можливість придбати тут елегантну постільну білизну, а також посуд. Правда, посуд нині в невеликій кількості, але Тетяна Борис, власниця крамниці, має намір розширити його асортимент із другої половини травня. 
Наближення свята відчують тут і діти. З поличок магазину їм весело посміхаються кумедні тваринки, мультяшні персонажі, які послужать передусім прикрасою для великодньої випічки, а затим уже іграшкою чи смаколиком. 
«Фан-Фан тюльпан» напередодні великого християнського свята приймає замовлення на оформлення володимирських храмів. До магазину звертаються прихожани Миколаївської, Василівської церков, храму Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, а також церков із Верби, Устилуга, Овадного, Зимного та інших. На сьогодні вже замовлені й готові композиції. 
- Ми відчуваємо велике душевне піднесення, коли готуємо композиції на замовлення храмів, - каже пані Тетяна. – Це таке відчуття, яке неможливо передати. Радіє душа, що народ повертається до свого коріння, береже і примножує традиції пращурів. Найбільше тішить те, що в цьому плані не відчувається ніякого поділу.І так має бути. Свято для всіх, і всемилостивий Господь не вимагає і від нас жертв, а милості. Так сказано у Святому письмі. Людям заповідана любов, а не ворожнеча, і ми, готуючи композиції, радіємо, що вкладаємо у труд часточку своєї любові. Та й взагалі ми любимо працю, якою займаємося, любимо робити людям приємне і, звичайно, любимо наших відвідувачів. Щиро вдячні за вірність постійним клієнтам, завжди раді новим. 
Наблизився час висаджування та пересаджування квітів. У «Фан-Фані тюльпані» не забули про квітникарок. Уже є у продажу різні ґрунти, а в травні буде завезена розсада. Отож завітайте до крамниці квітів. «Фан-Фан тюльпан» вас чекає. 
А ще скажу вам по секрету, що у крамницю варто зайти навіть задля того, щоб відчути себе у справжній квітковій казці, у королівстві бісеру та дивовижних витворів, виготовлених руками неперевершених майстринь, серед яких і сама пані Тетяна. Неповторна гармонія сусідства квітів та сувенірів, що свідчить про високий естетизм як власниці торгового закладу, так і його працівників, створює враження екзотичного острова, де живуть мрії, втілені у флористиці. 
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: