«Бізнес-Центр» обговорив важливі питання з підприємцями в режимі онлайн

«Бізнес-Центр»  обговорив важливі питання з підприємцями в режимі онлайн
«Бізнес-Центр» обговорив важливі питання з підприємцями в режимі онлайн

20 січня у приміщенні Агенції регіонального розвитку “Прибужжя” вдруге на партнерських засадах Головного управління державної податкової служби у Волинській області та Фонду підтримки підприємництва “Бізнес-Центр” виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради було організовано та проведено zoom-зустріч для представників малого та середнього бізнесу громади. Під час заходу підприємці мали нагоду з перших вуст дізнатись усе про РРО та ПРРО, про доходи та витрати “загальносистемників”, про зміни, що стосуються найманих працівників та інші питання.
Онлайн-зустріч з фахівцями податкової служби відбулась у три етапи: під час першого про питання, якими найчастіше цікавляться ФОПи, поінформувала завідувач сектору комунікацій ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна. Далі представники ГУ ДПС відповідали на запитання, які мали можливість заздалегідь поставити підприємці з усієї громади (про це попередньо наголошували на сторінках соціальних мереж), і насамкінець прозвучали  питання від безпосередніх учасників  zoom-конференції.
Як зауважила директорка ФПП «Бізнес-Центр» Ганна Радкевич,  зустріч видалась продуктивною, адже присутні на заході підприємці отримали вичерпні відповіді на усі  проблемні питання, з якими вони щодня стикаються у своїй роботі. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: