Зі святом, дорогі підприємці!

Зі святом, дорогі підприємці!
Зі святом, дорогі підприємці!

Цьогоріч спілка у своєму активі має уже шістнадцять років своєї діяльності. Різні за цей час були періоди в частині проведення заходів, організованих нашою громадською організацією і за участі підприємців. Головною причиною консолідації підприємців і утворення спілки було нерозщеплення єдиного податку на частину платні до бюджету і частину до Пенсійного фонду.
Небагато людей взяли участь в утворенні Володимир-Волинської спілки промисловців і підприємців, хоча незадоволених і тих, хто взяв участь у протестних акціях, було чимало.
Із часом, коли було вирішено питання з єдиним податком, тобто його розщепленням, спілчани виявили бажання урізноманітнити життя  підприємців – членів спілки. Було на постійній основі започатковано курс лекцій з бізнесграмотності. Приїжджали на запрошення підприємців імениті тренери, спеціалісти. Також частими гостями наших зібрань були спеціалісти державних регуляторних установ, зокрема й податкової інспекції, санітарно-епідеміологічної станції, управління праці. Буквально за два роки налагодилася комунікація з місцевою владою. Дуже часто проблемні ситуації, які виникали в діяльності підприємців (і коли назрівали конфліктні ситуації у влади з підприємцями), громадська організація допомагала розв’язати. У місті став очевидним факт, що з’явилася організація, яка може  відстояти інтереси підприємців. Спілка також мала представництво у депутатському корпусі Володимир-Волинської міської ради.
За десятиліття громадська організація поповнилася не тільки новими членами, але і надбала нові форми і методи роботи як громадська організація з різноманітними статутними цілями: це реалізація соціальних програм на користь громади, відзначення видатних людей нашого краю, організація  освітніх програм серед підприємців міста і району.
Фотоархів організації багатий світлинами із різних заходів, це є змістовною історичною хронікою діяльності підприємницької спільноти.
Правда, останній рік вніс дисонанс в усі сфери життя через світову пандемію, значно погіршивши умови ведення бізнесу. Але підприємці краю обирали різні способи ведення своєї діяльності із врахуванням карантинних заходів, старалися максимально адаптуватися до повної і часткової ізоляції. Не можна не згадати про бездіяльність влади щодо створення умов для нормальної роботи у цей час закладів торгівлі і харчування, ринків і підприємств сфери послуг. Завдяки боротьбі активних членів спілки вдалося розблокувати роботу багатьох підприємців, тим самим даючи можливість населенню задовольнити гострі потреби в товарах і послугах, а підприємцям отримати бодай мінімальний, але дохід.
Не лишилися осторонь столичних і обласних протестів підприємницькі активісти Володимир-Волинської спілки промисловців і підприємців з приводу введення обліку господарських операцій на касових апаратах. Вдалося на якийсь час відтермінувати цей державницький зашморг на шиї багатьох невеликих підприємців.
Небагато міст Волині можуть відзначити підприємницькі структури, які не залишаються байдужими до всіх громадських процесів, що відбуваються, а особливо до громадських слухань, які стосуються прийняття і затвердження нових ставок податків. Члени спілки втішені тим, що вдалося налагодити конструктивний діалог із владою з цього приводу і аргументувати зниження цих ставок.
Напередодні  свята – Дня підприємця – хочу привітати усіх підприємців міста, району, країни, побажати чистого неба, міцного здоров’я і сприятливого інвестиційного клімату для ведення підприємницької діяльності, а також запросити усіх на відзначення нашого професійного свята 3-го вересня 2021 року до Культурно-мистецького центру на 17 годину.
Слава Україні! 
Наталія Любімцева

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: