У Володимирі створять робочу групу, яка займеться питанням зміни назви міста

У Володимирі створять робочу групу, яка займеться питанням зміни назви міста
У Володимирі створять робочу групу, яка займеться питанням зміни назви міста

У Володимирі-Волинському триває активна підготовка до процедури перейменування міста. Цього тижня у мережі з’явиться інформація щодо того, що зміниться для підприємців та жителів міста після зміни назви центру громади.
Міський голова Ігор Пальонка розповів журналістам деталі про це на щотижневому брифінгу.
«Цього тижня ми дамо в ЗМІ та соцмережі інформацію про те, скільки це буде коштувати для кожної людини: для мешканців, підприємців, юридичних осіб та бюджету», – зазначив Ігор Пальонка.
Нагадаємо, наприкінці минулого тижня розпочали процедуру перейменування міста Володимира-Волинського вирішили депутати міської ради під час чергової сесії.
До слова, у рішенні є багато завдань, які передують перейменуванню – створення робочої групи, проведення громадських слухань тощо.
За інформацією міського голови, сьогодні буде підписане розпорядження про створення робочої групи, яка буде комплексно займатися питанням зміни назви міста. До складу робочої групи увійде близько 20-ти чоловік. Перелік людей буде відомий після публікування розпорядження міського голови.
Варто додати, народний депутат Ігор Гузь оприлюднив відеоролик із ініціативою відновлення історичної справедливості – повернення княжому місту назви «Володимир». Зокрема, він звернувся до міського голови й депутатського корпусу – підтримати цю позицію.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: