У Локачах відбулася зустріч податківців з підприємцями

У Локачах відбулася зустріч податківців з підприємцями
У Локачах відбулася зустріч податківців з підприємцями

Подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію можна виключно в електронній формі. На цьому під час зустрічі наголосила керівник Локачинської ДПІ Головного управління ДПС у Волинській області Наталія Фєдіна.
«Для подання одноразової декларації декларанту необхідно отримати електронний цифровий підпис. І лише після цього подати декларацію через приватну частину «Електронного кабінету», - наголосила Наталія Фєдіна.
Працівники ЦОП Локачинської ДПІ ГУ ДПС в області готові надати консультативні послуги, щодо заповнення та подання декларації.
Учасники зустрічі отримали друковану продукцію для детального ознайомлення з особливостями декларування.
Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.
Потенційні декларанти можуть ознайомитися з положеннями пропонованої податкової амністії на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.
Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з до 10.00 до 12.00.
Сектор інформаційної взаємодіїГУ ДПС у Волинській області
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: