У Володимир-Волинській міській раді відбувся круглий стіл з підприємцями

У Володимир-Волинській міській раді відбувся круглий стіл з підприємцями
У Володимир-Волинській міській раді відбувся круглий стіл з підприємцями

10 серпня у залі засідань міськвиконкому відбулась зустріч за «круглим столом» підприємців міста, бухгалтерів, податківців та керівників профільних відділів міськвиконкому, яку організував фонд підтримки підприємництва  «Бізнес–Центр».
Як зазначила на початку зустрічі директорка ФПП «Бізнес-Центр» Ганна Медведєва, дана зустріч проводиться задля того, аби підприємці мали змогу обговорити і дізнатися про деталі легалізації заробітної плати та зайнятості населення, про зміни до ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності (СПД)  для І та ІІ групи, а також про електронні лікарняні та електронні трудові книжки.
За «круглий стіл» запросили підприємців міста та бухгалтерів, котрі є постійними учасниками організованих «Бізнес-Центром» заходів, а також і тих, для кого така зустріч була першою.
Під час засідання були розглянуті наступні питання:

  1. Легалізація заробітної плати та зайнятості населення.
  2. Роз’яснювальна робота по змінам до ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) І та ІІ групи.
  3. Порядок призначення та оплати матеріального забезпечення по електронних листках непрацездатності за рахунок коштів фонду соціального страхування України.
     
Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: