Створивши клініку краси та здоров’я, Анна і Роман Нестеряки втілили свою мрію

Публікації

Ігор Рудаков, Ірина Гнатюк, Віта Сакуляк, Діана Смолінська, Ольга Потапчук, Анна Нестеряк, Інна Долганюк, Роман Нестеряк.
Ігор Рудаков, Ірина Гнатюк, Віта Сакуляк, Діана Смолінська, Ольга Потапчук, Анна Нестеряк, Інна Долганюк, Роман Нестеряк.

7 квітня у Володимирі-Волинському відкрився новий медичний заклад «Medical House by Nestеriak».

Мабуть, більшість із нас на запитання «Як ви розумієте щастя?» відповість: «Втілити свою мрію». А мрій у нас багато, в кожного – свої. І тому, коли вони здійснюються, відчуття таке, що людину благословляють самі небеса. Отож символічно, що 7 квітня, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, в нашому місті відкрився ще один приватний заклад – клініка краси та здоров’я «Medical House by Nesteriak». 
Анна та Роман Нестеряки почали зустрічатися ще в юності. Роман обрав медицину, вступивши до Львівського медуніверситету, Анна вирішила стати економістом. Згодом молоді люди поєднали свої долі, і, як жартує пані Анна, довелося їй жити поруч з медициною. Напевно, десь у глибині тонкої жіночої душі жила любов до медичної професії. Молоду сім’ю ще більше зміцнив спільний власний бізнес. Та все ж Роман повернувся до улюбленої професії – стоматології, і тоді почала визрівати ідея створення приватного медичного закладу. Цьому сприяли й поїздки за кордон, де на власні очі могли пересвідчитися, наскільки практичними і дієвими є клініки приватної медицини. 
Ідея створення власної клініки реалізовувалась довго і непросто. Потрібен був час, щоб усе продумати, зважити, аби заклад надавав пацієнтам якісні та результативні послуги. І ось нарешті клініка краси і здоров’я відчинила гостинно двері.
Якими ж послугами зможуть скористатися пацієнти в «Medical House»? 
Насамперед це послуги стоматолога як для дітей, так і для дорослих. Також своїх пацієнтів тут завжди зустрінуть педіатр і терапевт. А ще відвідувачі можуть отримати консультацію нутриціолога (спеціаліста зі здорового харчування) і скористатися порадами косметолога. 
Клініка пропонує і широкий спектр медичних процедур, на першому місці – вакцинація. В медзакладі можна вакцинуватися від гепатиту В, туберкульозу, дифтерії, кашлюку, правця, ХІБ-інфекції, кору, краснухи, епідемічного паротиту. Працюватиме кардіограма. Надаватимуться всі необхідні послуги з педіатрії (зважування, вимірювання зросту тощо).  
У клініці за сумісництвом працюватимуть кваліфіковані спеціалісти з Володимира, які вже заслужили авторитет у своїх пацієнтів.  
Стоматологію представлятимуть Роман Нестеряк та Ігор Рудаков. Роман Нестеряк  уже 7 років працює лікарем-стоматологом. У клініці він прийматиме дітей і дорослих.  Стаж Ігоря Рудакова трішки менший – 4 роки, але цей лікар, випускник Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, вже не раз доводив свій професіоналізм. 
Пощастило клініці і з педіатром. Віта Сакуляк – не тільки один із провідних дитячих лікарів нашого міста, а й член Української академії педіатричних спеціальностей,  володарка всеукраїнської премії «Жінка України 2020» в номінації «Заради життя». 
А косметичні послуги надаватиме Анна Нестеряк, яка навчається у Луцькому медичному коледжі «Монада», де і здобуває відповідну освіту. 
Не можна залишити поза увагою і медсестер, які допомагатимуть лікарям та  робитимуть процедури. Досвід роботи у плані вакцинації має Ірина Гнатюк, яка 7 років працювала в кабінеті щеплень. Асистенти стоматологів – Діана Смолінська та Ольга Потапчук. 
Клініка почала роботу. Обладнаний кабінет вакцинації, в наявності спеціальний холодильник, де зберігаються вакцини і контролюється холодовий ланцюг. Створені всі умови для комфорту та зручності пацієнтів, діють доступні ціни. 
А в подружжя Нестеряків ще багато планів і задумів відносно майбутнього їхньої  клініки. Сповнені натхнення і віри у власні сили, Анна і Роман впевнено керують кораблем своєї мрії, який уже вийшов у відкрите море. Як казала Маргарет Тетчер: «Хоч навчіться ходити по воді, все одно знайдуться такі, хто скаже, що ви не вмієте плавати». Нехай таких буде якомога менше. 
Отож, шановні друзі, вас завжди тепло зустрінуть і нададуть якісні послуги в клініці краси та здоров’я, що знаходиться на вулиці Луцькій, 19 у комплексі «Яровиця-парк» (вхід з двору).
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: