В РДА представили бюджет Володимир-Волинського району-2022

В РДА представили бюджет Володимир-Волинського району-2022
В РДА представили бюджет Володимир-Волинського району-2022

Голова та заступники Володимир-Волинської райдержадміністрації заслухали проєкт бюджету від керівника фінансового управління та вирішили направити його на розгляд депутатів.
Бюджет 2022-го року для району не буде простим, адже власних доходів у адміністрації прогнозують 30 тисяч гривень, але на виплату зарплат працівників та на існування програм підтримки, потрібно 2 мільйони, повідомляють на сайті РДА.
“Дохідна частина загального фонду районного бюджету на 2022 рік передбачена у сумі 30 тисяч грн за рахунок надходжень від плати за надання адмінпослуг”, – йдеться в повідомленні.
Загальний обсяг фінансового ресурсу, що передається районному бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів з державних і місцевих бюджетів у наступному році складе 1 мільйон 979 тисяч гривень по загальному фонду, а обсяг ресурсів з урахуванням трансфертів з місцевого бюджету і власних доходів – 2 мільйони 9,4 тисячі гривень.
Очікується субвенція з держбюджету для забезпечення окремих видатків районної ради в обсязі 1,92 мільйона гривень. 98,5% усіх витрат наступного року буде здійснено за рахунок міжбюджетних трансфертів.
В структурі загального фінансового ресурсу районного бюджету 224,8 тисячі гривень складуть інші субвенції з обласного бюджету на виконання програм соціального захисту та 456,7 тисячі гривень – субвенції з територіальних громад.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: