Офіційно представили заступників Володимир-Волинської РДА

Офіційно представили заступників Володимир-Волинської РДА
Офіційно представили заступників Володимир-Волинської РДА

18-го травня голова райдержадміністрації Юрій Лобач офіційно представив колективу своїх новопризначених заступників. Ними стали Віктор Сапожніков та Андрій Сторонський.
Про це повідомили на сайті райдержадміністрації.
Участь у представленні також взяли голова районної ради Віктор Хиць та заступник голови районної ради Андрій Оніщук.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.05.2021 року № 09-ос Віктор Сапожніков призначений на посаду першого заступника голови райдержадміністрації.
З квітня 1998 року по листопад 2020 року Сапожніков обіймав посаду Нововолинського міського голови, а з грудня 2020 працював на посаді викладача Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Західноукраїнського національного університету.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.05.2021 року № 10-ос Андрій Сторонський призначений на посаду заступника голови райдержадміністрації.
З червня 2006 року по листопад 2020 року Сторонський працював на посадах заступника Нововолинського міського голови та першого заступника Нововолинського міського голови, секретаря міської ради. З листопада 2020 року по березень 2021 – на посаді в.о. директора КНП “Нововолинська ЦМЛ”.
По завершенню Юрій Лобач побажав їм успіхів у роботі та значних здобутків на благо Володимир-Волинського району.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: