У Луковичах обладнали пам’ятник землякам

У Луковичах обладнали пам’ятник землякам
У Луковичах обладнали пам’ятник землякам

7 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапожніков взяв участь в урочистостях, організованих у селі Луковичі Павлівської громади з нагоди завершення робіт з упорядкування пам’ятника загиблим у ІІ Світовій війні землякам. Облаштувати територію в центрі села вдалося завдяки благодійнику, уродженцю Луковичів, а тепер мешканцеві столиці, підприємцеві Валерію Русских.
Ця подія стала можливістю ще раз згадати тих, хто не повернувся з поля бою, та вшанувати пам’ять героїв, полеглих у боротьбі за українські землі в різні часи. У ході невеликого мітингу виступили староста округу Валентина П’ятоха, павлівський сільський голова Андрій Сапожник. Разом з іншими учасниками заходу він поклав до підніжжя пам’ятника квіти.
Щиру вдячність керівники громади та старостинського округу висловили Валерію Русских, який уже неодноразово допомагав своєму рідному селу. Нині завдяки його фінансовій підтримці на місці колишньої напівзруйнованої асфальтової доріжки з вибоїнами рівненько вкладена бруківка, тим же матеріалом викладені фігурні сходинки, що ведуть до пам’ятника і меморіальних плит, створена клумба, на якій висаджені яскраві осінні квіти. Крім того, підприємець відразу пообіцяв людям, що наступним його кроком стане заміна вікон у місцевій школі.
До заходу долучилися діти з навчального закладу разом із педагогами та директором Русланом Недбайлом. На великому екрані демонстрували відео, пов’язані із ІІ Світовою війною, школярі декламували вірші та виконували патріотичні пісні, діяла виставка портретів загиблих односельців та альбомів світлин і спогадів ветеранів. Ці матеріали були зібрані протягом багатьох десятиліть тоді учнями, а тепер випускниками школи. А піснею «Плакала калина» зачарував усіх переможець багатьох вокальних конкурсів Павло Голіброда.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: