Напрацьована дорожня карта співпраці райдержадміністрації та ГО «МФНО»

Напрацьована дорожня карта співпраці райдержадміністрації та ГО «МФНО»
Напрацьована дорожня карта співпраці райдержадміністрації та ГО «МФНО»

26 листопада у голови райдержадміністрації Юрія Лобача відбулася робоча зустріч із головою правління громадської організації «Міжнародна фундація науковців і освітян» («International educators and scholars foundation») професором Олегом Батюком. У ході зустрічі були обговорені можливості та перспективи подальшої співпраці між органом виконавчої влади та неурядовою організацією в рамках реалізації різноманітних міжнародних грантових проєктів, спрямованих на розвиток людського та ресурсного потенціалу громад району.
Як зазначив керівник ГО, до основних напрямів її діяльності належить участь у міжнародних наукових грантах країн ЄС, Північної Америки, Близького Сходу та Азії, впровадження трансферу технологій у вишах України на успішному іноземному досвіді, співпраця з науковими організаціями та закладами освіти в Україні та за кордоном, організація міжнародних наукових конференцій, проведення вебінарів, круглих столів, засідань, семінарів, тренінгів з актуальних питань третього тисячоліття (екології, геополітики, штучного інтелекту та ін.). Окрім того, організація сприяє участі українських освітян у міжнародних наукових тревел-грантах, довгострокових та короткострокових наукових стажуваннях у країнах ЄС, надає організаційну та інформаційну підтримку молодим науковцям для підвищення їхньої академічної мобільності.
Одним із важливих напрямів є розробка та реалізація проєктів, спрямованих на розв’язання актуальних суспільних проблем у сфері малого підприємництва, освіти, охорони здоров’я, працевлаштування, екології, науки, транспорту, культури, соціального захисту, молодіжної політики тощо. Власне, це й стало предметом розмови, адже така допомога неурядової організації може стати корисною для активних мешканців громад району та депутатів місцевих рад, які прагнуть втілювати міжнародні проєкти задля розвитку і підтримки своїх територій.
У підсумку зустрічі голова РДА Юрій Лобач висловив упевненість у тому, що синергія можливостей державної установи та громадського об’єднання може дати плідні результати. Сторонами була напрацьована дорожня карта подальшої співпраці ГО  і РДА: представники організації презентують свої попередні реалізовані проєкти та майбутні пропозиції для очільників територіальних громад району на найближчому засіданні колегії райдержадміністрації, яке заплановане на середину грудня. Тоді ж планується і підписання меморандуму між керівництвом «Міжнародної фундації науковців і освітян» та Володимир-Волинської райдержадміністрації, текст цього документа вже взятий на опрацювання відповідними структурними підрозділами РДА.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: