Скільки працівників РДА на Волині залишаться без роботи після укрупнення районів

Публікації

Скільки працівників РДА на Волині залишаться без роботи після укрупнення районів
Скільки працівників РДА на Волині залишаться без роботи після укрупнення районів

6 січня працівників 16 райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад.
Про це Суспільному розповіла начальниця відділу облдержадміністрації Ірина Лебедюк.
Відтак, в місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад.
"Загалом в області має бути 590 працівників. До Нового року - було 1184", - каже Ірина Лебедюк.
До 18 січня створять комісії з ліквідації райдержадміністрацій та передачі майна у власність новоствореної територіальної громади.
Місто Рожище до адміністративно-територіальної реформи було районним центром. З першого січня Рожищенський район у складі Луцького укрупненого району, - розповідає голова райдержадміністрації Сергій Шкода.
У розпорядженні про вивільнення працівників, поза штатом опиниться 63 людини. Каже, що свої функції голови ще виконуватиме впродовж трьох місяців, поки не передасть усі робочі справи - наступникам.
Спеціалістка районного управління економіки Ольга Шолохова 10 років на державній службі. Говорить: з думкою про скорочення змирилася, сподівається знайти роботу у новоствореній Луцькій райдержадміністрації. Хоча жінка не виключає, що можливо доведеться їхати на заробітки, на фізичну працю.
Утворення нових районів не вплине на заповнення адреси у поштовій кореспонденції, - каже заступниця директора Волинської дирекції Укрпошти Олена Рудник. Оскільки на конверті обов’язково вказується індекс місця призначення, а всі населені пункти підв’язані під індекс.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: