На Волині виявили неофіційних працівників

Публікації

На Волині виявили неофіційних працівників
На Волині виявили неофіційних працівників

У результаті інспекційних відвідувань виявлено 17 неофіційно оформлених працівників. Про це інформує інспекція, Управління Держпраці у Волинській області.
Впродовж І кварталу 2021 року інспекторами праці Управління Держпраці у Волинській області проведено 46 заходів контролю з питань виявлення неоформлених працівників.
За результатами інспекційних відвідувань виявлено, що до роботи без належного оформлення трудових відносин допущено 17 працівників. Факти порушень встановлено у 12 суб’єктів господарювання.
Одного роботодавця притягнуто до фінансової відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 100 тис. грн. Винесено 11 попереджень про відповідальність за порушення законодавства про працю та вручено роботодавцям. Складено та передано до суду 7 протоколів про притягнення суб’єктів господарювання до адміністративної відповідальності, за не оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Крім того, спеціалістами Управління проводиться активна інформаційно-роз’яснювальну роботу. Зокрема, надано 1208 роз’яснень роботодавцям, працівникам, щодо застосування законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: