У Володимирі працівники ринку перекривали догору

У Володимирі працівники ринку перекривали догору
У Володимирі працівники ринку перекривали догору

3-го листопада підприємці та працівники місцевого ринку перекрили дорогу Н-22 на перехресті вулиць Устилузької та Соборної. Люди ходили по зебрам.

Інформує видання "БУГ".

Причина такого мітингу: вимагали негайно відновити роботу ринку “Підзамче”, де повісили замки і забороняють торгувати, говорять вони. Витримати ще місяці без роботи вони, розповідають, не зможуть. Усім потрібно заробляти гроші на життя та сім’ю.

Зазначимо, що Соборна веде до відділу поліції. До людей вийшов керівник відділу поліції Василь Майданюк, зазначивши, що поліція виконує свої обов’язки та закони. Він запропонував вирішити ситуацію мирно і разом з директором ринку і представниками піти до міськради врегулювати конфлікт.

Як повідомив БУГу депутат Сергій Радкевич, у цей час в адмінбудівлі відбулася погоджувальна рада: погодили проєкт рішення щодо пом’якшених карантинних заходів, який винесуть на позачергову сесію міськради. Вона відбудеться 4-го листопада о 10:00.

Проте, нагадаємо, що є питання, чи зможуть цим рішенням керуватися правоохоронці. Адже рішення Кабміну є вищим і згідно Закону України про Захист населення від інфекційних хвороб, карантин встановлюється та відміняється саме Кабінетом Міністрів.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: