Міський голова Володимира Ігор Пальонка увійшов до оновленого складу колегії РДА

Міський голова Володимира Ігор Пальонка увійшов до оновленого складу колегії РДА
Міський голова Володимира Ігор Пальонка увійшов до оновленого складу колегії РДА

10 серпня відбулось засідання оновленого складу колегії Володимир-Волинської райдержадміністрації, до якого увійшов і міський голова Ігор Пальонка.
До переліку  питань порядку денного, котрі були розглянуті на засіданні колегії, увійшли: стан вакцинації в районі, дотримання екологічного законодавства, ведення мобілізаційної роботи, завдання системи територіальної оборони, яка лише вибудовується відповідно до нового закону «Про основи національного спротиву». До слова, організацію мобілізаційної роботи у Володимир-Волинській міській громаді завідувач сектору мобілізаційної роботи ОДА Олександр Петрук поставив усім іншим громадам у приклад, адже начальником відповідного підрозділу міськвиконкому Володимиром Атаманчуком розроблені детальні плани мобілізації, укладено необхідні договори із підприємствами та організаціями щодо співпраці в разі надходження мобілізаційних завдань у період загрози.
Другим блоком питань стали підготовлені керівниками структурних підрозділів РДА. Вони стосувались проходження альтернативної невійськової служби, кадрової роботи та опрацювання звернень громадян у райдержадміністрації, підготовки до відзначення Дня Незалежності України та фестивалю традиційної культури «Український коровай-сузір’я».
Щодо останнього з них, то голова РДА Юрій Лобач зазначив, що мав попередню розмову з міським головою Ігорем Пальонкою. В ході роботи між ними  було досягнуто домовленостей щодо взаємодії у процесі підготовки та проведення колоритного свята короваю у парку «Слов’янський», крім того, подякував за передбачені у міському бюджеті 10 тисяч гривень на співфінансування цього проекту, спрямованого на збереження народних традицій та звичаїв Володимирщини.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: