«Захисти свій дім!» – резервісти готуються до навчань

«Захисти свій дім!» – резервісти готуються до навчань
«Захисти свій дім!» – резервісти готуються до навчань

13 серпня голова райдержадміністрації Юрій Лобач провів робочу нараду з питань підготовки до навчань батальйону тероборони, які заплановані на кінець вересня. Пройдуть вони під гаслом «Захисти свій дім!», адже будуть спрямовані на набуття військовозобов’язаними громадянами навичок організації системи територіальної оборони на місцях. На цьому наголосив командир бригади ТрО Олександр Скумбрій. Він також розповів: майже одночасно із такими навчаннями, що на Волині проводяться вперше, військову вправність відпрацьовуватимуть білоруські та російські збройні сили, та ще й поблизу кордонів з нашою областю. Втім, ці заходи різнитимуться, адже українські резервісти відпрацьовуватимуть саме уміння дати відсіч ворогу. Про це інформують на фейсбук-сторінці Володимир-Волинської РДА.
У ході наради були відпрацьовані робочі моменти. Так, начальник обласного територіального центру Роман Кулик повідомив, що зі свого боку вже звернувся по допомогу до лісівників, аби ті надали дошки і бруси для зведення тимчасових споруд в місці дислокації навчального табору. У свою чергу командир батальйону тероборони Олег Матвійчук представив детальний перелік потреб для організації побуту, харчування призваних на навчання військовозобов’язаних. Крім того, зазначив він, є необхідність у забезпеченні сипучими матеріалами для створення блок-постів. 
А ще, наголосили учасники наради, слід розпочати й інформаційну кампанію щодо цих навчань, адже у період їх проведення на вулицях багатьох населених пунктів району, зокрема й у місті Володимирі-Волинському перебуватиме багато людей у військовій формі, лунатимуть постріли на полігоні, а на підсилення кружлятимуть вертольоти, будуть встановлені блок-пости на деяких автошляхах. А журналістів, які бажають висвітлити подію зсередини, запрошують на бойове злагодження, записатись можна у будь-якому військовому комісаріаті району.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: