Стартувала підготовка до занять батальйонів тероборони

Стартувала підготовка до занять батальйонів тероборони
Стартувала підготовка до занять батальйонів тероборони

29 липня перший заступник голови РДА Віктор Сапожніков відвідав Оваднівський професійний ліцей, де за планом наприкінці вересня – на початку жовтня мають відбутися десятиденні навчання двох батальйонів територіальної оборони області, що загалом налічуватимуть 350 резервістів. Віктор Борисович зустрівся із сільським головою Сергієм Панасевичем та директором навчального закладу Володимиром Пашком, інформують на сайті Оваднівської сільради.
Керівник ліцею профтехосвіти відразу ж озвучив головну проблему закладу, яка стоїть на заваді цим планам: велике приміщення їдальні не функціонує через аварійний стан, та й спортзал руйнується швидкими темпами. Усе через те, що заміни уже багато років потребує дах, хоч і проєктно-кошторисна документація виготовлена, і дозвільні документи також є. Ціна питання – 2,5 мільйони гривень, але виділяти їх на заклад обласного підпорядкування не поспішають. Оскільки кухня ліцею забезпечує харчування лише 20-25 вихованців, то й великою кількістю посуду вона не забезпечена, а пристосований під їдальню зал зможе максимально вмістити близько сотні осіб.
Гуртожиток ліцею може прийняти 200 мешканців. Аби звільнити усі кімнати на час перебування там резервістів, навчання учнів на два тижні переведуть на дистанційний режим. Утім залишається відкритим питання розміщення усього складу двох батальйонів. Так само не відомо поки, де зберігати запас продуктів, які привезуть зі Львова. Як зауважив Віктор Сапожніков, ця поїздка була необхідною, щоб надалі наради усіх причетних до організації навчань будувати на предметній розмові. Така робоча зустріч відбудеться уже найближчим часом.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: