Найкращі викладачі країни безкоштовно підготують до ЗНО

На платформі «iLearn» розпочнуться щоденні безкоштовні вебінари для школярів. Під час онлайн-занять старшокласники зможуть підготуватися до ЗНО-2021 та розібрати теми з математики, української мови та літератури, історії України та англійської мови. Вебінари з провідними педагогами країни триватимуть протягом усього навчального року.
Долучитися може кожен охочий у будь-який час, достатньо зареєструватися на сайті. Окрім вебінарів, на платформі є онлайн-курси та тренувальні завдання у форматі ЗНО. Платформа, яку розробила громадська спілка «Освіторія», повністю безкоштовна.

Розклад занять та викладачі

Математика – щопонеділка о 17.00, викладач – Юрій Захарійченко (працює в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» і є автором багатьох підручників та статей з математики. У заняттях педагог керується принципом мінімакс: за мінімальний час отримати максимум користі. Протягом його курсу на учнів чекають математичні фокуси, спецефекти, головоломки та геометрія мовою японського мистецтва оригамі).
Українська мова і література – щовівторка о 16.00, викладач – Анастасія Бречко (працює вчителькою української мови та літератури у школі, а ще веде YouTube-канал «#будніучілки». Вона – одна з розробниць та ведуча освітнього проєкту «Enjoy the science»).
Історія України – щосереди о 17.00, викладач – Артур Бабенко (викладає й водночас досліджує історію, бере участь у конференціях, пише наукові статті. Його головна фішка – використання різних видів запам’ятовування).
Англійська мова – щочетверга о 16.00, викладач – Аліна Коршунова (викладає у школі англійської мови «Green Country» та пояснює мовні теми за допомогою прикладів і практичних завдань. На її вебінарах учні відшліфують навички письма, читання та говоріння).
Вебінари організовують ГС «Освіторія», компанія «Coca Cola HBC Ukraine» та мережа шкіл англійської мови «Green Country».
«iLearn» – проєкт Громадської спілки «Освіторія», що розвиває освіту в Україні. Це безкоштовна платформа з онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх охочих успішно скласти ЗНО. Платформа гейміфікована: на «iLearn» можна створити свого супергероя, заробляти «ВчиБакси» та отримувати за них призи. За час існування платформи понад 80 тисяч школярів підготувалися до
ЗНО.
Марія Пасельська, менеджерка з комунікацій ГС «Освіторія»
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: