Двійнята з Волині на ЗНО здобули максимальну кількість балів

Публікації

Двійнята з Волині на ЗНО здобули максимальну кількість балів
Двійнята з Волині на ЗНО здобули максимальну кількість балів

600 балів з ЗНО на двох – такі максимальні результати зовнішнього незалежного оцінювання отримали двійнята з Луцька Олена та Андрій Костюки. Про це пише Суспільне.
Обоє випускники Волинського наукового ліцею-інтернату.
Дівчина склала тести з математики та біології на 200 балів. З англійської мови та української мови і літератури Олена теж набрала високий бал — 197.
Випускниця розповідає, що математика їй завжди давалась легко, англійською займається давно, а ось до української мови та літератури поглиблено готувалась впродовж останнього року, перед ЗНО.
Брат – Андрій максимальну кількість балів набрав з географії. До цього іспиту готувався самостійно. Хлопець високі бали має й з інших дисциплін: англійську написав на 197, математику на – 198.
Як розповіла вчителька математики Анастасія Букаревич, каже, очікувала таких результатів від своїх учнів: “Після ЗНО вони увечері зателефонували, то Андрій відразу знайшов помилку свою знав. В Оленки ми сподівалися що буде 200”.
У школі, розповідають випускники, сиділи за однією партою. Списувати один одному не давали, – каже Андрій. Обоє планують навчатися в одному зі столичних вишів. Андрій обрав юридичний факультет, Олена хоче стати психологом.
Поза навчанням Олена захоплюється малюванням, Андрій — спортом.
Двійнята хочуть залишитися в Україні. “Хочемо розвивати цю державу. Змінювати свідомість людей та показувати своїм прикладом, що в Україні можна розвиватися і потрібно разом добувати нашу державу”, — каже Андрій Костюк.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: