Представили нового голову Володимир-Волинської РДА

Представили нового голову Володимир-Волинської РДА
Представили нового голову Володимир-Волинської РДА

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко 12 квітня представив новопризначеного голову Володимир-Волинської РДА Юрія Лобача колективу облдержадміністрації та активу області.
Про це повідомляє управління інформаційної діяльності та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Лобача головою Володимир-Волинської районної державної адміністрації.
Відповідне розпорядження 9 квітня розмістили на офіційному сайті глави держави.
Відтак, на Волині усі районні державні адміністрації уже мають керівників.
Новопризначений голова РДА Юрій Лобач має чималий досвід роботи в органах влади. Свого часу він обіймав вищі посади в органах місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.
Вітаючи Юрія Лобача з призначенням, голова ОДА наголосив:
«Трудовий стаж Юрія Володимировича досить великий. Це понад 18 років плідної роботи у суспільній та державницькій сферах. Вас знають та Вас поважають. Вітаю вас, бажаю вам плідної роботи на благо Волині».
Також Юрія Лобача привітали заступники голови облдержадміністрації.
Ігор Чуліпа, вітаючи голову Володимир-Волинської РДА, наголосив, що Володимир-Волинський район – прикордонний, через який проходить 80 % залізничного вантажопотоку з країнами Європейського Союзу. Відтак, роботи багато, адже район потрібно розвивати.
Новопризначений голова райдержадміністрації має чималий досвід волонтерської діяльності, про яку нагадав заступник голови ОДА Анатолій Костик.
«У 2014 році Юрій Лобач був небайдужим до подій на Сході України. Неодноразово допомагав військовослужбовцям, зокрема придбав автомобіль для добровольців. Впевнений, що Ви професіонал, який зможе ефективно працювати та налагодити роботу з усіма гілками влади», – зазначив заступник голови облдержадміністрації.
Нагадаємо, що згідно з новим адмін територіальним устроєм на Волині утворено чотири райони – Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ковельський та Луцький.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: