Реклама
Конкурс
19/08/2021 - 10:23
«Медики екстреної допомоги, виїжджаючи на виклик, своє життя та здоров’я наражають на небезпеку»
Пані Юлія – уродженка нашого древнього міста Володимира-Волинського. Тут прожила усе своє життя, навчалася в школі №3. Ще зі шкільних років мріяла допомагати людям, тому й обрала для себе шлях медика. Вступила до Ковельського медичного училища, де навчалася до 2007 року. Одразу після закінчення влаштувалася в селі Фалемичі у ФАП. Згодом перевелася у Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф на швидку у Вол... Читати далі
12/08/2021 - 11:38
«Усі хвороби – від розладів нервової системи, і тільки 20 відсотків – від любощів», -
посміхаючись стверджує головний лікар центру Волинської обласної інфекційної лікарні Леся Василівна Карпюк.
Далі те, що розповідатиму, – не піар, не реклама, це – життєвий досвід. Знайомі, лікуючи дочку-підлітка в місцевого дерматолога, три рази змінювали, у залежності від прийнятого цим лікарем рішення, недешеві медикаменти для лікування від нашкірних прищів. Дівчинка дуже гарна, але ця на перший погляд незначна косметологічна вада не давала можлив... Читати далі
05/08/2021 - 11:03
«Дитину, яка приходить у цей світ, потрібно зустріти з радістю і любов’ю»
Саме в підтримці маленького життя, захисті його від інфекцій, допомозі в адаптації і бачить своє професійне завдання лікар-неонатолог акушерського відділення КП «Володимир-Волинське ТМО» Тарас Володимирович Касянюк.
Здається, це було не так давно: занепокоєні рідні під вікнами пологових будинків, передачі породіллям, хвилювання за стан маленького дитятка, яке прийшло у світ.
Сьогодні все змінилося. Відійшли у минуле жорсткі правила, які обмежували контакти хво... Читати далі
30/07/2021 - 10:48
По допомогу до лікаря їдуть пацієнти не лише з різних куточків Волині, а й із-за кордону
За сорок років медичної практики Віталій Гранат здобув авторитет та повагу пацієнтів, які довіряють йому найцінніше – своє здоров’я.
Про роботу цього лікаря ми чули дуже багато хороших слів. Його пацієнти з вдячністю розповідають про те, як він буквально ставив на ноги тих, кому загрожувала важка недуга, як рятував, допомагав, лікував… Таких випадків чимало. До медика часто звертаються люди, які потребують термінової фахової консультації, і він зн... Читати далі
Учасник №29 Олена Всеволодівна Оніщук, лікар ультразвукової діагностики КП «Володимир-Волинське ТМО»
23/07/2021 - 10:40
«Я завжди знала, що буду лікарем і що народжуватиму дітей»
Олена Оніщук серце віддає дітям, сім’ї, а також своїм пацієнтам. Цей рік для медика багатий на важливі ювілейні дати: 20 років, як вона закінчила університет, і 5 років, як веде приватну практику у власному УЗД-кабінеті.
Ті, хто звертався до Олени Всеволодівни на прийом, зазначають, що це дуже чуйна, відповідальна та уважна лікарка, яка фахово надає допомогу, а також завжди порадить, підтримає, дасть вичерпну відповідь на кожне запитання. За добросовісне виконання професійних... Читати далі
15/07/2021 - 13:17
Бути невропатологом – це не лише постукати молоточком по коліну
В арсеналі цього вузькопрофільного медичного спеціаліста, окрім неврологічного молотка, є обладнання, яке допомагає встановити правильний діагноз і стежити за станом пацієнта, а ще – величезний багаж знань, який просто необхідний, щоб надавати допомогу пацієнтам та рятувати їм життя.
Про Ольгу Тернавську як про висококваліфікованого та уважного лікаря нам розповіли наші читачі. Вони лише позитивно відгукуються про роботу цього фахівця, вдячні медику за вчасно та в повном... Читати далі
08/07/2021 - 13:22
«Лікар повинен віддаватися своїй професії повністю»
Ще недавно Вячеслав Трохимович Цибах очолював Устилузьку міську лікарню, нині він завідує терапевтичним відділенням №2 Володимир-Волинського ТМО і, як і раніше, користується високим авторитетом як справжній професіонал своєї справи.
Вячеслава Трохимовича добре знають не тільки в Устилузі, а й у всьому районі. Його професіоналізм і дбайливі руки багато разів підіймали з лікарняних ліжок людей, яких направляли саме в Устилузьку лікарню. Усі пацієнти згадують лікаря з вдячністю і теплот... Читати далі
01/07/2021 - 13:04
«Свою роботу я дуже люблю і нікому не відмовляю у допомозі»
Каже лікар-педіатр Ірина Давідова, яка уже сорок років стоїть на сторожі здоров’я дітей.
Ірина Миколаївна 27 років живе та працює у Володимирі-Волинському. За такий значний проміжок часу для багатьох містян медик стала уже сімейним лікарем, яка завжди допоможе та порадить, а у разі необхідності скерує до відповідних вузькопрофільних спеціалістів. За уважне ставлення, людяність та професіоналізм Ірину Давідову цінують та поважають її пацієнти. Вони й рекомендували нам написати... Читати далі
25/06/2021 - 10:33
«Суть санітарії в тому, щоб не допустити посягання одних людей на здоров’я інших»
Майже три десятиліття Валерія Миколайовича Онищука називали головним санітарним лікарем міста і району.
Не так далеко від нас ті часи, коли Володимир-Волинська санітарно-епідеміологічна станція була справжньою грозою як для пересічних жителів, так і для установ та організацій. «Набіг» працівників санстанції викликав неабиякий ажіотаж, тим більше що недоліків завжди знаходилося чимало, і керівників викликали на «килимок» до головного лікаря Валерія Онищук... Читати далі
17/06/2021 - 12:36
34 роки надає фахову допомогу хворим, які потребують термінового огляду лікаря чи скеровані на госпіталізацю
Інна Климчук у місцевій лікарні проходила інтернатуру, після закінчення якої їй запропонували очолити відділення. І ось уже понад три десятиріччя вона однією з перших зустрічає хворих, які потребують невідкладної допомоги, оцінює їхній стан, консультує, призначає лікування, при необхідності скеровує до вузькопрофільних спеціалістів чи спрямовує у стаціонарні відділення.
Про Інну Климчук у рамках конкурсу «Лікар від Бога» нас пр... Читати далі
11/06/2021 - 10:50
«Людина повинна навчитися любити себе, берегти власне здоров’я, і тоді успішнішим буде лікування»
Як і більшість її колег, Інна Анатоліївна Долгонюк упевнена, що пацієнта слід розглядати як єдину цілісність, враховуючи всі його індивідуальні особливості.
Лікарі такі ж неповторні особистості, як і будь-яка людина на планеті. І хоч роблять вони спільну справу, проте у кожного свій погляд на лікування, на підхід до хворого. Інна Долгонюк вражає твердою позицією, безкомпромісним сприйняттям свого обов’язку перед суспільством, глибоким роз... Читати далі
03/06/2021 - 14:12
«На прийом зверталося понад сто пацієнтів на день»
Лікар-дерматовенеролог Тетяна Шипелик майже 12 років працює у місцевій поліклініці. Здобутий досвід, глибокі знання та любов до професії спонукали її до розвитку та започаткування приватної практики.
Про Тетяну Юріївну нам рекомендували написати в рамках конкурсу її пацієнти, які отримали фахову допомогу цього спеціаліста. Вони відгукуються про лікарку як про щирого, чуйного, уважного професіонала своєї справи, що не лише допомагає справитися з недугою, а й порадить, яких методів проф... Читати далі