Зусилля Володимир-Волинської ювенальної поліції і Спілки промисловців та підприємців не були марними

Зусилля Володимир-Волинської ювенальної поліції і Спілки промисловців та підприємців не були марними
Зусилля Володимир-Волинської ювенальної поліції і Спілки промисловців та підприємців не були марними

Про акцію, яку проводить реформована ювенальна поліція з метою допомоги родинам, що потрапили у важкі життєві умови, підприємці дізналися під час підготовки до відзначення свого професійного свята – Дня підприємця. Так уже ведеться у підприємців, що жодна справа, велика чи маленька, не проходить без благодійності. Історія спілки рясніє прикладами жертовності та щирого бажання допомогти своєму ближньому. 
 Було прийнято рішення направити в одну родину усю зібрану допомогу, щоб вона була відчутною у розв’язанні будь-якої матеріальної проблеми. Цього разу це сім’я Мацьох із Ласкова. Четверо діток: Іванка (11 років), Богдана (10 років), Іллю (8 років), Ангеліну (5 років) виховує сам татусь Богдан Анатолійович, а йому допомагає бабуся Світлана Василівна. Надто важко забезпечити дітей всім необхідним, ще і при тому, що син Богдан прикутий до інвалідного візка. 
Зібрані кошти у присутності ювеналів було передано працівнику соціальної служби, які і зголосилися передати їх родині. Бабуся, беручи кошти, зі сльозами на очах дякувала усім, хто поділився з ними, і розповіла, що витратять їх на реабілітацію Богдана, а також  придбають для дітей взуття на осінь.
Ювенальна поліція, соціальна служба громади, Володимир-Волинська спілка промисловців і підприємців висловлюють сердечну вдячність своїм спілчанам, підприємцям і землякам, які поділилися власними коштами з родиною із Ласкова.
Тож нехай повернеться сторицею доброта Любімцевої Н., Мартинюка Л., Коваленко В., Пагуби Т., Кублія А., Слободчикової Н.,  Шандалко Н., Федорчука Ю., Чайковської-Тарликової В., Войтюк Л., Радкевича С., Кабанової Л., Дік І., Тарасюк М., Віслобокова Р., родини Юнаків, родини Моргачових, родини Борис, родини Грицюків, родини Охрімчук, родини Петрик.
Оксана Дворецька

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: