Жителям Володимира розповіли хто такі оптомеристи

Публікації

Жителям Володимира розповіли хто такі оптомеристи
Жителям Володимира розповіли хто такі оптомеристи

Оптометрист – це фахівець, який не лише виготовляє окуляри, але й допомагає їх правильно підібрати клієнтові.
Працюючи зі спеціальною технікою, перевіряє гостроту зору пацієнта та виконує всі необхідні заміри, розповідають фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості.
Досвідчений майстер знає методи коригування різних проблем із зором. Але не варто плутати його з лікарем-офтальмологом. Він не виписує рецепти на окуляри, оптометрист може лише порадити.
Саме у потребі такого фахівця заявила підприємець Майя Остафій.
Майя Петрівна під час зустрічі із претендентами на вакансію зазначила, що оптометрист – це обличчя салону. Адже, при спілкуванні з ним, у клієнта формується враження про мережу магазинів в цілому. Тому, потенційний кандидат на посаду повинен бути ввічливим, вміти аргументувати свої рекомендації та знайти підхід до кожного клієнта.
А ще, працівник повинен мати освіту сестри медичної або фельдшера. Крім того, працевлаштування передбачає надалі підвищення кваліфікації до оптометриста.
Щоб допомогти знайти пані Майї кваліфікованих спеціалістів, фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості розмістили оголошення про вакансію на сторінці Facebook та провели опитування серед безробітних, досвід роботи та рівень освіти яких відповідає зазначеним вимогам роботодавця.
У результаті організованої зустрічі з роботодавцем, яка відбулась 21 квітня 2021 року у форматі мініярмарку вакансій, 2 кандидатів були запрошені для більш детального спілкування безпосередньо на запланованому робочому місці у салоні «Зіниця ока».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: