Володимирчани заборгували КП «Полігон» понад 900 тисяч гривень

Публікації

Володимирчани заборгували КП «Полігон» понад 900 тисяч гривень
Володимирчани заборгували КП «Полігон» понад 900 тисяч гривень

Володимирчани заборгували комунальному підприємству «Полігон» більше 900 тисяч гривень. Найбільший борг споживачів за послуги комунального підприємства – більше 12 тисяч гривень. Є також споживачі, які боргують більше 8 989 грн., більше 6 288 грн. Є і менші заборговані суми.
Про це інформують на фейсбук-сторінці комунального підприємства.
Як розповів директор комунального підприємства Володимир Собіпан, робота з боржниками КП «Полігон» проводиться постійно. – У процесі такої роботи виявляється, що серед боржників – далеко не найбідніші чи соціально незахищені верстви населення, а переважно ті, які мають можливість сплатити за спожиті послуги , – зазначив керівник підприємства.
Як зазначив керівник комунального підприємства, боржники часто вважають, що проблема має вирішуватися без їх участі. Це хибна думка. Слід звернутися на підприємство, або ж зв’язатися з інспекторами і поцікавитися, яким чином можна вийти із ситуації, що склалася, щоб не доводити її до критичної точки. – Підприємство готове допомогти своїм споживачам вийти з боргової ями, оформити, наприклад, договір про реструктуризацію боргу. Головне – йти назустріч, а не ігнорувати проблему, – зазначив Володимир Собіпан.
Як повідомила юристка КП «Полігон» Наталія Коханська, на боржників підприємства подають до суду. Наразі на розгляді в суді 7 справ по боржниках КП «Полігон», а стосовно 21 споживача вже оприлюднені судові накази, з боржників стягується заборгованість. 8 споживачів уже погасили заборгованість.
Керівник комунального підприємства наголошує, що невчасна оплата за вивезення ТПВ негативно впливає на фінансову діяльність підприємства. Тому всіх боржників закликають погасити наявну заборгованість і надалі вчасно розраховуватися за послуги комунального підприємства.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: