Володимир-Волинські школярі передали військовим на Схід смаколики та вітальні плакати

Володимир-Волинські школярі передали військовим на Схід смаколики та вітальні плакати
Володимир-Волинські школярі передали військовим на Схід смаколики та вітальні плакати

Активну участь у акції, спрямованій «підсолодити» Великдень тим, хто стоїть на захисті східних рубежів держави, взяли діти. Більше десятка важких коробок із печивом та вітальними листівками завантажили у волонтерський мікроавтобус Ірини Цигикал та Ольги Жигунової у понеділок біля НВК №3 у Володимирі.
Про це пише Слово правди.
«Я прочитала заклик до приготування великодніх смаколиків у соцмережах, поділилась ідеєю взяти у цій справі посильну участь з директором школи Анатолієм Матвейчуком. Він наголосив на добровільності дітей і педагогів та дозволив використати для випікання печива шкільну кухню. Яким же було наше здивування, коли зібрати кошти на необхідні продукти зголосились усі 1287 учнів школи. Гривнею-двома зі своїх кишенькових поділились усі школярі, а до випікання приступили учениці 7-8 класів під керівництвом вчительки трудового навчання Ольги Гендис», – розповіла заступниця директора школи-ліцею № 3 Оксана Кротач.
Вона зазначила, що дівчатка Дарина Понікарчук, Валерія Мацьоха, Ельвіра Аліярова, Поліна Крючкова, Анна Голодюк, Юлія Калішук, Майя Боярина, Анна Коколюк, Мирослава Мельник, Яна Хомич, Діана Дубина та Анастасія Попришко власноруч виготовили 15 кілограмів солодощів. Ще кілька коробок печива для цієї доброї справи придбав підприємець. А до солодких дарунків адміністрація школи купила й чай та каву, частину коштів передали волонтерам і для здійснення пересилки вантажу.
Не залишилась осторонь і малеча. Учні 3-Г класу разом із класоводом Оксаною Мочичук виготовили пасхальні сувеніри у вигляді кольорових паперових листівок-писанок, у кожній з яких вкладено побажання.
«Здоров’я, сили, витримки, домашнього затишку, гарного великоднього настрою та перемоги», – навперебій зичили третьокласники та просили Ірину Цигикал обов’язково передати їхні слова військовослужбовцям на передовій.
Вони також намалювали плакати, які, упевнені, прикрасять житло воїнів там, на фронті. «Повертайтесь живими!» – дружно бажали захисникам на відео, яке полетить на Схід слідом за посилками із солодощами.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: