Володимир-Волинська міськрада приймала гостей з Ковеля

Володимир-Волинська міськрада приймала гостей з Ковеля
Володимир-Волинська міськрада приймала гостей з Ковеля

21 квітня у Володимирі-Волинському побувала делегація представниць Ковельської міської ради, котра обіцяє стати першим кроком у майбутній співпраці двох міст.
Зустріч із заступницею Ковельського міського голова Наталією Маленицькою, консультанткою міського голови Наталією Шепель та керівницею відділу культури Іриною Зінчук провели заступники міського голови Володимира-Волинського Любов Саць та Андрій Гудим.
В ході зустрічі ковельські колеги цікавились досвідом володимир-волинців у створенні ТІЦу, розвитку туризму, проведенні ярмарків та співпраці із громадськими організаціями, обговорили також подальшу співпрацю двох міст у сфері культури, котру уже розпочато, адже наші художники їздять із виставками до Ковеля, а театр-студія «Різнобарв’я» братиме участь у тамтешньому театральному фестивалі. Цікавились гості з Ковеля і тим, як відбувається реорганізація Володимир-Волинської міської ради, адже вони лише на початку цього шляху.
В свою чергу представниці Ковельської міськради поділились власними ініціативами, розповіли про активних небайдужих місцевих підприємців, котрі вносять великий вклад у розвиток міста та його ошатний вигляд, зокрема висаджують алеї сакур тощо.
Обговорили під час зустрічі і майбутнє підписання Меморандуму про співпрацю між Володимиром та Ковелем. Наступний крок у цьому напрямку – візит представників Володимир-Волинської міськради до Ковельської.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: