Вдячність за врятоване життя, професійне і чуйне ставлення

Підопічна відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Лідія Приймак з лікарем Ярославом Тарадюком.
Підопічна відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Лідія Приймак з лікарем Ярославом Тарадюком.

Тетяна Чигрин майже пів року очолює відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Щодня вона та весь колектив відділення працюють на благо інших: опікуються п’ятнадцятьма одинокими людьми на схилі літ, семеро із них – лежачі хворі. Їхня головна мета та основне завдання – докласти усіх зусиль, щоб підтримати стан здоров’я підопічних, щоб їхнє життя у стінах закладу було максимально комфортним, а кожен прожитий день приносив радість. У більшості з цих стареньких видалася непроста доля, яка посилала на їхньому шляху чимало випробувань. Хтось повсякчас боровся і як умів справлявся з негараздами, а хтось не зумів протистояти обставинам... Доживають віку усі вони дружною родиною під опікою і піклуванням працівників відділення. Не лишається осторонь проблем цих людей і місцева лікарня на чолі з Тетяною Ващук. Під її керівництвом нині працюють хороші фахівці, які відповідально ставляться до своїх обов’язків, мають чуйні серця і огортають турботою пацієнтів. 
У цьому уже вкотре переконалися працівники відділення стаціонарного догляду для постійного проживання. Нещодавно медсестри помітили, що у їхньої підопічної 73-річної Лідії Приймак, здоров’я якої добряче підкосив інсульт і жінка була прикутою до ліжка, з’явилися сині плями на ногах. Не гаючи часу, вони викликали швидку допомогу. Для термінового порятунку старенької було задіяно чимало медичних працівників, яким Тетяна Володимирівна від імені усього відділення та підопічної хоче висловити  щирі слова вдячності на сторінках нашої газети. 
- Ми вдячні завідуючому відділенням швидкої допомоги Миколі Віталійовичу Бранчуку за поради і чуйне ставлення та фельдшеру, який приїхав на виклик, уважно оглянув хвору і супроводжував її до лікарні. У хірургічному відділенні нашу Лідію Миколаївну обстежив лікар-хірург Ярослав Олександрович Тарадюк, який прийняв рішення скерувати пацієнтку для подальшого УЗД-огляду до судинного хірурга Павла Павловича Майструка. Після того ці фахівці на чолі із завідувачем хірургічного відділення Михайлом Володимировичем Дудичем прийняли рішення про термінову госпіталізацію і провели оперативне втручання. Допомога була надана швидко і професійно. На жаль, ногу довелося ампутувати, щоб зберегти нашій підопічній життя. У відділенні Лідія Миколаївна отримує кваліфіковане лікування. Завдячуючи завідувачу Михайлу Дудичу та старшій медичній сестрі Ганні Романівні Баб’юк, воно – безкоштовне. Ми дякуємо усім медсестрам та санітаркам, які дбають про пацієнтку та у всьому їй допомагають. Окремі слова вдячності за підтримку, мудре слово та цінні поради директору терцентру Георгію Йосиповичу Самчуку, який щиро переживає та хвилюється за кожного, хто приживає і працює у нашому відділенні.  
Додамо, що, доки Лідія Миколаївна знаходиться у лікарні, її щодня  відвідуює Тетяна Володимирівна Чигрин або медсестри Ганна Євгенівна Корчук та Тетяна Іванівна Романюк. Вони надають підопічній як фізичну, так і психологічну допомогу: годують, миють, перевдягають, а також підтримують та підбадьорюють, щоб жінка якомога швидше одужала та повернулася додому – у відділення стаціонарного догляду для постійного проживання.
Валентина Тиненська 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: