В ІРЦ Володимира-Волинського провели тренінг для мам особливих дітей

В ІРЦ Володимира-Волинського провели тренінг для мам особливих дітей
В ІРЦ Володимира-Волинського провели тренінг для мам особливих дітей

Для мам діток з особливими потребами в інклюзивно-ресурсному центрі Володимира-Волинського 2-го грудня відбувся тренінг «Вчимося піклуватися про себе». Інформує видання Буг.

Психологи Центру Богдана Кінах та Марія Богданова прагнули створити для мам особливих діток атмосферу психологічної безпеки, мотивуючи батьків до саморозвитку та сформувати в кожної з них вміння піклуватися про себе.

“Ми хочемо, щоб наші мами трішки розслабилися, відпочили від буденних справ і навчилися піклуватися про себе.

Тому під час тренінгу заохочували мам знаходити час для не лише для своїх рідних, а й для себе, допомагали їм сформувати здатність долати різноманітні життєві труднощі і за допомогою психологічних вправ навчали їх наповнювати себе чимось хорошим, не дивлячись на той негатив, який є в житті кожного.

А також пояснили, звідки можна почерпнути позитивні емоції”, – розповіла Богдана Кінах.

Організаторки заходу провели з учасницями тренінгу вправи та техніки арт-терапевтичного напряму, завданням яких було посприяти особистісній рефлексії, знайти приховані ресурси, баланс між соціальними ролями «жінки-дружини-мами», навчитися знімати напруження та відокремлювати особисті кордони.

На завершення тренінгу художниця Тетяна Токарєва-Асмолкова організувала для мам заняття з арт-терапії.

У невимушеній атмосфері, використовуючи професійні поради майстрині, учасниці створювали картини на зимову тематику.

Через вираження емоцій у малюнку кожна з присутніх на тренінгу мам старалася не тільки розслабитися, а й навчитися проявляти себе й знайти гармонію з навколишнім світом.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: